E-shop slouží pouze pro VELKOOBCHOD

Babyonline.cz: Modelovací hmota č. 1? JumpingClay!

Modelovací hmota č. 1? JumpingClay!

Podpořte u dětí správný vývoj tvořením!

Učme děti hrou! Věděli jste, že jemná motorika je důležitá pro rozvoj řeči, myšlení i správné držení tužky? Vyzkoušejte novou modelovací hmotu na českém trhu JumpingClay, která podpoří správný vývoj Vašeho dítěte. Jak?

Modelovací hmota JumpingClay u dítěte rozvíjí jeho schopnosti a osobnost. Patří k základním pomůckám pro vývoj jemné motoriky, rozvoj kreativity, prostorové 3D modelování, soustředění, zvýšení sebevědomí a při práci s ní dochází k uvolnění a snížení hladiny stresu. Tvoření s JumpingClay způsobuje uvolňující efekt a jemná jasmínová vůně umocňuje relaxaci při tvoření. Modelování předmětů obohacuje všechny oblasti dětské psychiky. Navíc po práci s JumpingClay zůstanou čisté nejen ruce, ale i pracovní plocha (za předpokladu suchých rukou a pracovní plochy). 

JumpingClay je vhodná i pro alergiky

JumpingClay je doporučena pro děti od 3 let, ale spoustu zábavy si s ní užijí i maminky nebo paní učitelky v mateřských školkách.

Modelovací hmota je pro děti příjemná, poddajná a 100% netoxická. Neobsahuje lepek, je tedy vhodná i pro alergiky, kteří s lepkem pracovat nemohou.

Je antibakteriální, což znamená, že obsahuje stříbrné nano částice, které eliminují bakterie, proto je hmota vhodná i pro práci v kolektivu bez rizika následného onemocnění.

Díky nano stříbru nejsou na ni bakterie

JumpingClay je ve světě velmi oblíbenou modelovací hmotou od roku 1998 a pravidelně jsou prováděny testování ve světově uznávaných laboratořích jako jsou Intertek či SGS, které opakovaně potvrzují, že JumpingClay neobsahuje žádné toxické či jedovaté kovy a látky.

Jednodušší než keramika, sama ztvrdne a navíc jde znovu změkčit

JumpingClay podobně jako u keramiky slouží k vymodelování výrobku, kde ale není nutné výrobek vypalovat či barvit. U JumpingClay stačí výrobek pouze nechat uschnout na vzduchu do dalšího dne a stane se z něj pevná a nerozbitná památka. Chcete hmotu znovu použít? Žádný problém, pokud hmotu správným postupem změkčíte!

Děti při práci s JumpingClay hmotu rozpracují vytahováním, tvarováním, plácáním, krájením nebo spojováním rukama, případně si mohou pomáhat přiloženými nástroji. Na dotek je hmota velmi příjemná a skvěle se s ní pracuje. Můžete ji využít na různých plochách od sponek, zrcadel až po magnetky.

Mícháním barev objevujte nové barvy a odstíny 

Modelovací hmota se vyrábí v 9 zářivých barvách. S JumpingClay stejně jako u vodovek můžete barvy míchat dohromady, objevovat celé barevné spektrum nebo barvy zesvětlovat či ztmavovat. Barvy se míchají tak, že se do sebe zapracují roztahováním hmoty rukama, dokud se barvy neprolnou. 

Uspořádejte dítěti narozeninovou oslavu s JumpingClay

Původně byla JumpingClay vyvinuta jako edukativní pomůcka do škol a školek, ale z důvodu stále se zvyšující obliby se nyní prodávají nejrůznější tvořivé sady i na doma. Za účelem efektivního vzdělávání JumpingClay nabízí také zajímavé výukové listy, díky kterým se děti učí různým oborům vědy např. o lidském těle, vodě, sluneční soustavě, rodokmenu apod. Velmi oblíbené je modelování na dětských narozeninových oslavách, kdy vyškolené lektorky zabaví děti tvůrčí aktivitou.

 

 

Zpět do obchodu

Nejoblíbenější ❤ produkty