Při nákupu nad 1500 Kč je DOPRAVA ZDARMA

Doprava a platba

DOPRAVA v rámci ČR pro koncové zákazníky

 

Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1500,- vč. DPH!

(platí pouze pro fyzické osoby bez IČ)

 

Seznam dopravců, ceny a doba dodání

 

Váš balíček odesíláme zpravidla do 2 pracovních dnů po přijetí objednávky. V případě platby předem balíček předáváme k dopravě po přijetí platby.

Všechny zásilky odesíláme přes Zásilkovnu, která je poté předává DPD nebo České poště (pokud jste jednu z těchto variant zvolili). Jakmile balíček předáme k dopravě, obdržíte přímo od dopravce SMS nebo e-mail s číslem balíčku, pomocí kterého můžete sledovat online, kde se balíček právě nachází. 

V případě jakýkoliv komplikací nás neváhejte kontaktovat, rádi vám pomůžeme a vyřešíme jakékoliv komplikace.

 

Název dopravce Cena do 5 Kg* Dobírka Doba dodání
 Zásilkovna
79,- Kč 25,- Kč 1-2 pracovní dny po dni předání balíčku

Nejlevnější doručení na Vaši adresu**  

99,- Kč 25,- Kč 3-4 pracovní dny po dni předání balíčku 
 DPD
119,- Kč 25,- Kč 3-4 pracovní dny po dni předání balíčku 
 Česká pošta
119,- Kč 25,- Kč 3-4 pracovní dny po dni předání balíčku 

 

* V případě balíčku vážícího více než 5 kg jsou náklady na dopravu zpravidla vyšší. V takovém případě se s Vámi spojíme a budeme Vás o ceně informovat. 

** Službu Nejlevnější doručení na adresu zajišťuje Zásilkovna. U této služby není definovaný konkrétní dopravce, toho v daný moment vybere Zásilkovna podle aktuální situace a vytíženosti přepravy (DPD, InTime či jiný dopravce).

 

Informace k dopravcům

Zásilkovna logo

Už žádné fronty na poštách, ani čekání na kurýra. Vy rozhodnete, kdy a kde si zásilku vyzvednete - na vyzvednutí máte vždy čas minimálně 7 dní a k dispozici jsou vám tisíce výdejních míst Zásilkovny označovanými jako Z-Point. Do Zásilkovny je to tedy odevšad kousek. Zboží si můžete na výdejním místě prohlédnout a zaplatit až na místě. Nákup z internetu je tak pro vás bezpečnější, než kdykoli dříve.

Jakmile Zásilkovna převezme Váš balíček, obdržíte e-mail. V tomto emailu naleznete link na trasování, kde můžete cestu své zásilky pohodlně sledovat online. Jakmile je zásilka připravena na vámi vybraném Z-pointu, přijde vám potvrzovací e-mail a SMS. V potvrzovacím e-mailu a SMS obdržíte heslo pro vyzvednutí zásilky, které nadiktujete obsluze výdejního místa.

Pro výdej zboží vám postačí pouze znalost tohoto hesla - to znamená, že zboží může vyzvednou kdokoli, koho na Zásilkovnu vyšlete.

česká pošta logo

Česká pošta vás bude informovat prostřednictvím SMS nebo emailem o převzetí a doručování zásilky.  Odkaz pro sledování vaší zásilky naleznete zde: On-line sledování balíku České pošty. Takto vždy víte, kde se balík nachází. Prostřednictvím webového formuláře na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den odeslání změnit termín a místo doručení vaší zásilky dle svých časových možností a požadavků. 

TIP: Ušetřete si cestu na poštu, když Vás pošta nezastihne dopoledne doma, to jste přeci v práci. Nechte si poslat zasílku do zaměstnaní. 

 

dpd logo_1

DPD doručuje balíčky do druhého pracovního dne od dne přebrání balíčku do přepravy. Když vás kurýr nezastihne doma, doručí vám ho následující pracovní den.

O doručení vás budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. Cestu balíčku můžete sledovat i na www.dpd.cz zadáním čísla balíčku.

Aplikace DPD Kurýr na www.dpdkuryr.cz vám umožní: změnit adresu nebo termín doručení, přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup, ve větších městech si vybrat interval doručení dopoledne/odpoledne/večer, poslat kurýrovi zprávu.

Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, kurýrovi zaplatíte při přebírání balíčku v hotovosti.

 

Způsoby PLATBY

Platit u nás můžete několika způsoby:

DOBÍRKOU: zboží zaplatíte dopravci při převzetí balíčku

PLATBA PŘEDEM převodem na náš účet. Informace k platbě a číslo účtu Vám pošleme e-mailem ihned po odeslání objednávky.

PLATBA ONLINE PŘES PLATEBNÍ BRÁNU GoPay:

Platební brána GoPay nabízí online platební metody v rámci jediného uživatelského rozhraní. Při požadavku k platbě budete přesměrováni na stránky platební brány GoPay, kde provede výběr preferované platební metody. Posléze je zákazník přesměrován na rozhraní zvolené platební metody, kde je vyzván k zadání uživatelských údajů a k dokončení platby. Platba probíhá v zabezpečeném a zašifrovaném módu přímo na stránkách GoPay. Více na www.gopay.cz.

- platba kartou Visa a MasterCard

- bankovním převodem online pro vybrané banky (Česká spořitelna, Komerční banka, Fio banka, MBanka a Raiffeisenbank)

- Google Pay

- Platba z kreditu mobilního telefonu

způsoby platby Jumping Clay

 V případě, že potřebujete poradit nebo pomoc napište nám na info@jumpingclay.cz nebo volejte 273 136 956. 

 

Jsme výhradní dodavatel modelíny JumpingClay® pro Českou republiku

Nejoblíbenější ❤ produkty. Další naleznete v E-SHOPU.