E-shop slouží pouze pro VELKOOBCHOD

Je modelína JumpingClay opravdu bezpečná?

 

JumpingClay je jedna z nejbezpečnějších modelín na světě

 

Když dítě pozře ze zvědavosti nebo omylem modelínu, nejeden rodič se oprávněně zeptá: "Nestane se mu něco? Není tato hmota jedovatá?" U JumpingClay můžete být naprosto klidní!

 

JumpingClay je:

  • zdravotně nezávadná
  • bez obsahu lepku
  • bez obsahu PVC
  • antibakteriální

 

JumpingClay je ve světě velmi oblíbenou modelovací hmotou. Jedním z důvodů je právě vysoká bezpečnost, která je pro nás prioritou. Proto s JumpingClay bez obav modelují i větší kolektivy dětí, např. ve školkách, školách či dětských akcích. 

Kromě toho, že je zdravotně nezávadná, neobsahuje JumpingClay lepek. To je důležité u dětí, které jsou citlivé nebo alergické na lepek. U nich totiž hrají roli i zbytky lepku za nehty, které by se mohly dostat do úst.

Další důležitou vlastností této hmoty je to, že je antibakteriální. Díky přídavku nano stříbra se v ní netvoří bakterie, i když do kelímku s hmotou vkládá prstíky mnoho dětí. 

S JumpingClay tvoří a hrají si děti i dospělí po celém světě již od roku 1998 a za tu dobu potvrdila řada institucí opakovaně, že je JumpingClay zdravotně nezávadná modelovací hmota. Není tedy škodlivá lidskému zdraví. I přesto ovšem není určena k jídlu.

JumpingClay je pravidelně testována na přítomnost těžkých kovů, ftalátů, plastů a dalších toxických látek v laboratořích SGS a Intertek. Níže je výtah z některých certifikátů, které potvrzují její zdravotní nezávadnost.

sgs                    
Intertek

 

 

AYN14-065302_AYHA14-02954R1_ JUMPINGCLAY CO., LTD EU Clay-page-002 

 

HKGH01654107 Japan Food Sanitation Laws Test-page-003

 

jumpingclay-150021879 8color Set-page-001

 

jumpingclay-150021879 8color Set-page-003

 

Pozn.: kvůli velikému množství certifikátů, které vlastníme, zde uvedeme jen pár z nich. Certifikáty se skládají z 10 a více stránek. Níže uvádíme jen některé z nich. Testujeme každý jednotlivý produkt a celkově máme několik desítek certifikátů.

Pokud byste chtěli zaslat k nějakému výrobku certifikát, neváhejte nás kontaktovat na info@jumpingclay.cz.

Nejoblíbenější ❤ produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení