AKCE 28.-30.11.2020: DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 300,- Kč na vydejní místa ZÁSILKOVNY!I během nynějšího nouzového stavu odesíláme zásilky BEZ OMEZENÍ :-)

Základní kniha o modelování s Jumping Clay

Tato kniha vám ukáže, že je modelování s JumpingClay® jednodušší, než si myslíte. A hlavně velmi zábavné. Největší část knihy je věnována obrázkovým návodům "krok za krokem", pomocí kterých si i děti mohou samostatně modelovat. Neobsahují totiž text (kromě nadpisu a pár hesel).

Dále se naučíte kombinovat různé barvy modelíny JumpingClay® a vytvořit tak novou barvu nebo jiný odstín. Také si osvojíte základní tvary, z kterých lze vymodelovat většinu výtvorů. 

119 Kč
Můžeme doručit do:
3.12.2020
Skladem, ihned k odeslání

Naučíte se míchat jednotlivé barvy modelíny JumpingClay®  a dosáhnout tak nekonečné palety barev a odstínů. Dále je v knize ukázáno, že všechny figurky vycházejí ze základních tvarů (kulička, slza, válec apod.).

A nakonec v knize naleznete postupy, jak vytvořit následující výtvory:

Úroveň 1: Hopíky* (zelené strašidlo, žluté strašidlo, červené strašidlo), nástavec na tužku (zelené hovínko a růžové hovínko :).
Úroveň 2: farma, kravička, kozička, králík.
Úroveň 3: Prstové divadlo: hrad, zlý drak, plachý drak, rytíř, princezna,

Speciální část: Modelování s použitím doplňků: přívěšek na klíče (prasátko, tučňák, žába drákula, žába pirát), držák tužek (larva, strašidlo s velikou tlamou), halloweenský kelímek na bonbóny (Frankenstein, čarodějnice), vánoční ozdoby (Santa Claus, Rudolf, sněhulák)

*Modelína JumpingClay® ve tvaru kuličky skáče

Kniha má včetně obálky 44 stran.

Texty v knize jsou vícejazyčné (angličtina, korejština, španělština, italština, němčina, ruština). Překlad do českého jazyka připravujeme. 

Kniha je součástí balení 2 modelovacích sad z naší nabídky. Jedná se o Sadu JumpingClay v plastové aktovce a Velkou dárkovou sadu JumpingClay.

Kód Kód: E6
Jméno značky: Jumping Clay
Kategorie: Knihy Jumping Clay
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 27.6.2019
Kniha obsahuje obrázkové návody na nejrůznější figurky. V zadní části jsou obrázkové návody s použitím příslušenství (sponky, klíčenka...). Děti se v návodu rychle orientují a podle svých možností si figurky vymodelují.
Najdete nás i na MALL.CZ
Jsme výhradní dodavatel modelíny JumpingClay® pro Českou republiku

Nejoblíbenější ❤ produkty. Další naleznete v E-SHOPU.