Při nákupu nad 1500 Kč je DOPRAVA ZDARMA

Základní kniha o modelování s Jumping Clay, 44 stran

Tato kniha se používá po celém světě jako základní kniha o modelování s modelínou Jumping Clay. V knize je pomocí obrázků vysvětleno, jak kombinovat barvy modelíny, jak postupovat obecně při výrobě figurek a konkrétní postup pro výrobu desítek figurek z modelíny Jumping Clay.

99 Kč
Můžeme doručit do:
24.1.2020
Skladem, ihned k odeslání

Naučíte se míchat jednotlivé barvy modelíny a dosáhnout tak další nekonečné řady barev a odstínů. Dále je v knize ukázáno, že všechny figurky vycházejí ze základních tvarů (kulička, slza, válec apod.). A nakonec v knize naleznete postupy, jak vytvořit celou řadu výtvorů:

Úroveň 1: zelené strašidlo, žluté strašidlo, červené strašidlo, zelené hovínko, růžové hovínko (ano, čtěte správně).
Úroveň 2: farma, kravička, kozička, králík.
Úroveň 3: hrad, ďábelský drak, plachý drak, rytíř, princezna, použití doplňků, prasátko, tučňák, žába drákula, žába pirát, držák tužek, larva, strašidlo s velikou tlamou, halloweenská taška na bonbóny, Frankenstein, čarodějnice, vánoční ozdoby: Santa Clause, Rudolf, sněhulák

Modelovací hmota Jumping Clay je 100% netoxická a bez lepku. Jumping Clay vlastní řadu bezpečnostních certifikátů, které z ní dělají jednu z nejbezpečnějších modelín na světě. Schne na vzduchu a je na svůj objem lehčí než jiné modelovací hmoty. Na výrobu figurek proto stačí mnohem menší hmotnost modelíny, než jste zvyklí. Suchý výrobek je pevný a velmi lehký. Pokud hmotu nepoužíváte, uchovávejte ji v neprodyšné nádobě na suchém a chladném místě. Pro dosažení elasticity hmotu chvíli mačkejte a roztahujte rukama, dokud se hmota nezačne natahovat. Jednotlivé barvy lze libovolně míchat tak, že je důkladně prohnětete dohromady. Vysuší-li se hmota, postříkejte jí sprejem s obyčejnou vodou a znovu mačkejte a roztahujte. Zůstanou-li barvené pigmenty na rukou, umyjte je teplou vodou. Nevhodné pro děti do 3 let (nebezpečí udušení).

Kód Kód: E6
Jméno značky: Jumping Clay
Kategorie: Knihy Jumping Clay
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 27.6.2019
Kniha obsahuje obrázkové návody na nejrůznější figurky. V zadní části jsou obrázkové návody s použitím příslušenství (sponky, klíčenka...). Děti se v návodu rychle orientují a podle svých možností si figurky vymodelují.
Jsme výhradní dodavatel modelíny JumpingClay® pro Českou republiku

Nejoblíbenější ❤ mezi dětmi