E-shop slouží pouze pro VELKOOBCHOD

Učíme se anglickou abecedu s modelínou JumpingClay

Přemýšlíte, jak by mohlo vaše dítě začít s angličtinou hravou formou? 

Pak sáhněte po této knížce, která spojuje učení a zábavně tvořivou činnost - modelování. Skvělá kombinace učení a hry, která je efektivní a dítě chytne.

Knížka je určena pro výuku anglické abecedy a anglických slovíček hravou formou - zapojením modelování jako oblíbené dětské aktivity.

Na 52 tvrdých pracovních listech bude dítě z modelíny tvarovat písmena a učit se tak jejich tvar příjemnou formou. Na zadní straně pracovního listu jsou nakreslené předměty určené pro výuku slovíček. Zde dítě z modelíny vytváří z modelíny předkreslené tvary a fixuje si tím dané slovíčko.

Kniha obsahuje i 28 stran, na kterých dítě trénuje nácvik psaní písmen běžnou tužkou.

Spolu s knihou doporučujeme objednat tuto Modelovací sadu

299 Kč –3 % 289 Kč
Momentálně nedostupné

Na pracovní listech se věnujeme vždy 1 písmenu. Nejdřív dítě vymodeluje tvar písmena z modelíny a na zadní straně uvidí vyobrazena zvířata, rostliny a předměty, které začínají na dané písmeno. Na tyto pracovní listy dítě modeluje předkreslené tvary s cílem naučit se anglický výraz a uvědomilo si počáteční písmeno.

Pro nácvik psaní tužkou je v knize připraveno 28 stran.

 

Spojení učení a modelování je velmi efektivní způsob dlouhodobého zapamatování si.

Kníha obsahuje 28 stran a 52 pracovních podložek z tvrdého papíru pro práci s modelínou.

Spolu s knihou doporučujeme objednat tuto Modelovací sadu s 8 kelímky.

 

Regran (28)

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 29.11.2018
Tuto knížku jsem si koupila na veletrhu a k ní sadu modelíny Jumping Clay. Dcerka se začíná učit angličtinu, je předškolačka a knížka mě zaujala tím, že spojuje učení klasicky psaním a učení pomocí modelíny. To mi přijde velmi originální způsob a ukázal se jako výborný. Dcerka si jednotlivá písmena na pracovních listech vytváří z modelíny. Na zadní straně pracovního listu jsou různé objekty, které začínají na dané písmeno a ty se taky vyrábí z modelíny. Dcerka si tak rychle zapamatovala mnoho anglických slovíček. Takže to není jen o učení anglické abecedy, ale o psaní písmen a učení se anglických slovíček za pomocí modelíny.

Nejoblíbenější ❤ produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení