E-shop slouží pouze pro VELKOOBCHOD

Učíme se anglickou abecedu s modelínou JumpingClay

Přemýšlíte, jak by mohlo vaše dítě začít s angličtinou hravou formou? 

Pak sáhněte po této knížce, která spojuje učení a zábavně tvořivou činnost - modelování. Skvělá kombinace učení a hry, která je efektivní a dítě chytne.

Knížka je určena pro výuku anglické abecedy a anglických slovíček hravou formou - zapojením modelování jako oblíbené dětské aktivity.

Na 52 tvrdých pracovních listech bude dítě z modelíny tvarovat písmena a učit se tak jejich tvar příjemnou formou. Na zadní straně pracovního listu jsou nakreslené předměty určené pro výuku slovíček. Zde dítě z modelíny vytváří z modelíny předkreslené tvary a fixuje si tím dané slovíčko.

Kniha obsahuje i 28 stran, na kterých dítě trénuje nácvik psaní písmen běžnou tužkou.

Spolu s knihou doporučujeme objednat tuto Modelovací sadu

299 Kč –3 % 289 Kč
Momentálně nedostupné

Na pracovní listech se věnujeme vždy 1 písmenu. Nejdřív dítě vymodeluje tvar písmena z modelíny a na zadní straně uvidí vyobrazena zvířata, rostliny a předměty, které začínají na dané písmeno. Na tyto pracovní listy dítě modeluje předkreslené tvary s cílem naučit se anglický výraz a uvědomilo si počáteční písmeno.

Pro nácvik psaní tužkou je v knize připraveno 28 stran.

 

Spojení učení a modelování je velmi efektivní způsob dlouhodobého zapamatování si.

Kníha obsahuje 28 stran a 52 pracovních podložek z tvrdého papíru pro práci s modelínou.

Spolu s knihou doporučujeme objednat tuto Modelovací sadu s 8 kelímky.

 

Regran (28)

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 29.11.2018
Tuto knížku jsem si koupila na veletrhu a k ní sadu modelíny Jumping Clay. Dcerka se začíná učit angličtinu, je předškolačka a knížka mě zaujala tím, že spojuje učení klasicky psaním a učení pomocí modelíny. To mi přijde velmi originální způsob a ukázal se jako výborný. Dcerka si jednotlivá písmena na pracovních listech vytváří z modelíny. Na zadní straně pracovního listu jsou různé objekty, které začínají na dané písmeno a ty se taky vyrábí z modelíny. Dcerka si tak rychle zapamatovala mnoho anglických slovíček. Takže to není jen o učení anglické abecedy, ale o psaní písmen a učení se anglických slovíček za pomocí modelíny.
Zpět do obchodu

Nejoblíbenější ❤ produkty