AKCE 28.-30.11.2020: DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 300,- Kč na vydejní místa ZÁSILKOVNY!I během nynějšího nouzového stavu odesíláme zásilky BEZ OMEZENÍ :-)

Jumping Alphabet: knížka Anglická abeceda s Jumping Clay

Novinka Tip
jumping alphabet workbook and flash card cover 500x500 jumping clay
289 Kč –7 %

Knížka je určena pro výuku anglické abecedy a anglických slovíček hravou formou s pomocí modelíny Jumping Clay. Obsahuje 28 stran, co strana to pracovní list, na kterém se díte učí dané písmeno napsat tužkou. Dále je ke knize přiloženo 52 tvrdých pracovních listů, které jsou určeny jako předloha pro tvoření jednotlivých písmen z modelíny. Na zadní straně pracovních listů jsou zvířata, rostliny a předměty, které začínají na dané písmeno a slouží jako předloha k tvoření daného objektu z modelíny. Prožitkem si děti jednodušeji a efektivněji zapamatují slovíčka.

269 Kč
Můžeme doručit do:
4.12.2020
Skladem, ihned k odeslání

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: E5-1
Jméno značky: Jumping Clay
Kategorie: Knihy Jumping Clay
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 29.11.2018
Tuto knížku jsem si koupila na veletrhu a k ní sadu modelíny Jumping Clay. Dcerka se začíná učit angličtinu, je předškolačka a knížka mě zaujala tím, že spojuje učení klasicky psaním a učení pomocí modelíny. To mi přijde velmi originální způsob a ukázal se jako výborný. Dcerka si jednotlivá písmena na pracovních listech vytváří z modelíny. Na zadní straně pracovního listu jsou různé objekty, které začínají na dané písmeno a ty se taky vyrábí z modelíny. Dcerka si tak rychle zapamatovala mnoho anglických slovíček. Takže to není jen o učení anglické abecedy, ale o psaní písmen a učení se anglických slovíček za pomocí modelíny.
Najdete nás i na MALL.CZ
Jsme výhradní dodavatel modelíny JumpingClay® pro Českou republiku

Nejoblíbenější ❤ produkty. Další naleznete v E-SHOPU.