Doprava již od 69 Kč a zdarma nad 999 Kč

Jumping Clay kuličková modelína JumpingBubbles 100 g bílá

JumpingBubbles kuličková modelína
–63 %

JumpingBubbles neboli "bublinky" je kuličková modelína skládající se z tisíců malých bílých kuliček. Výborně přilne ke hladkému i hrubému povrchu, takže s ní lehce obalíte sklenice, polystyrénové koule či vejce, dřevěné polotovary apod.

"Bublinky" mají bílou barvu, kterou ovšem můžete proměnit v jakoukoliv jinou barvu. Stačí přimíchat do JumpingBubbles trochu jiné barvy běžné modelíny JumpingClay a docílit tak požadované barvy a odstínu. JumpingBubbles můžete při modelování použít jako trávník, tělo sněhuláka, poleva pro cukrovinky apod.

95 Kč –63 % 35 Kč
Můžeme doručit do:
26.10.2021
Skladem, ihned k odeslání (> 20 ks)

JumpingBubbles neboli "bublinky" je kuličková modelovací hmota skládající se z tisíců malých bílých kuliček. Výborně drží na hladkém i hrubém povrchu. JumpingBubbles dodáváme pouze v bílé barvě. Obarvíte ji tak, že ji smícháte s požadovanou barvou běžné hmoty JumpingClay (podívejte se na příklad ve videu dole). Hmota na vzduchu vyschne a stane se z ní pevný výrobek.

Sáček se 100 g JumpingBubbles je uzavíratelný, nicméně doporučujeme nespotřebované množství uložit do neprodyšné nádoby, aby hmota nevyschla.

Nevhodné pro děti do 3 let (nebezpečí udušení).

Rozměr balení: šířka 210 x výška 190 (mm)

 

Kód Kód: B12
Jméno značky: Jumping Clay
Kategorie: Samostatné barvy
Hmotnost: 0.1 kg
Barva: Bílá
Druh: Kuličková
Hmotnost: 100 g
Věk: 3
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LO Avatar autora | 20.1.2020
Koupili jsme ji v papírnictví AKM v Praze a jedná se vlastně o kuličkovou modelínu. Barvili jsme s dětmi jinými barvami Jumping clay a hodně se vyblbli. Zajímavá hmota, ke které se určitě vrátím. S výtvory, které nám poté na vzduchu vytvrdly, se děti poté hrají.

Nejoblíbenější ❤ produkty