Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1500,- Kč.

Tvořivě vzdělávací sada Dinosauři (v angličtině)

Novinka
Tvořivě vzdělávací sada Dinosauři (v angličtině)
399 Kč –10 %

Víte, jak se anglicky řekne býložravec a jak masožravec? A kteří dinosauři patří do které skupiny? 

Pokud ne a zajímá to vaše děti, pak jim pořiďte tuto vzdělávací sadu o dinosaurech! Je v angličtině a slouží k prožitkovému učení skrz tvoření. Dítě bude stříhat, lepit, ohýbat papír a do modelíny vytlačovat dinosauří kostru. 

Co se dítě naučí? 

  • které druhy dinosaurů byly býložravé a které masožravé
  • co konkrétně dinosauři jedli
  • hlavní charakteristiky býložravých a masožravých dinosaurů
  • charakteristiky nejznámějších dinosaurů
  • slovíčka o dinosaurech v angličtině 
359 Kč
Můžeme doručit do:
25.1.2021
Skladem, ihned k odeslání

Tvořivě vzdělávací sada Dinosauři obsahuje:

  • desky z tvrdého papíru, na který se lepí jednotlivé částí sady
  • výukové listy
  • 2 kostry dinosarů
  • modelína v barvě světlého kamene 50 g
  • magnetka k uzavření hotové sady

V sadě jsou zahrnuty dvě plastové kostry (1x býložravec a 1x masožravec) a modelína o barvě světlého kamene. Kostry otisknete do dvou modelínových placek a vznikne tak dinosauří fosílie. Hotové placky poté nalepíte do sady. 

 

Texty v sadě jsou v angličtině. Sada je tak vhodná pro všechny děti, které se učí anglicky a milují dinosaury. Doporučujeme pro děti od 6 let.

 

Jak si se sadou hrát?

 

A. Obálku na vyznačených místech přehněte a potřete šedé místo na obálce lepidlem.   B. Na šedé místo nalepte kolečko s fosílií které naleznete v sadě.    C. Vezměte si do ruky papír s Tyrannosaurem na levé straně. Ozněte papír na vyznačených místech tak, jak je zobrazeno na obrázku. 

 

D. Přehnutý papír s tlamou roztřihněte rovně na vyznačeném místě.    E. Tlamu poté přehněte tam a zpět podél vytečkovaných čar.    F. Nyní lze tlamu otevřít, aby z papíru vyčnívala  (viz obrázek F.)

 

 G. Vystřihněte čtverec, který vidíte výše.  Přehněte ho v půlce a narovnejte.  H. Na rohy čtverce dejte trochu lepidla a připevněte na zadní stranu tlamy tak, aby skrz tlamu byly vidět obrázky na něm. Pokud jste postupovali správně, tlama by se měla při otevření listu otevírat. V tlamě je znázorněna potrava masožravých dinosaurů.    I. Stejný postup zopakujte i s pracovním listem o býložravých dinosaurech.

 

K. Vystřiněte kartičky o býložravých a masožravých dinosaurech.    L. Na každé kartičce je nahoře šedý pruh. Tento potřete lepidlem. M. Oranžové kartičky nalepte od nejdelší po nejkratší na stranu o masožravých dinosaurech. N. Zelené kartičky pak na stranu o býložravých dinosaurech. 

O. Nyní si vezměte desky do ruky. Hotovou část s býložravci nalepte na levou vnitřní obálku. Oranžovou část s masožravci na pravou.    P. Na vnitřní zadní stranu nalepte hnědý papír ze sady.    Q. Otevřete přiloženou modelínu a rozpracujte ji natahováním, dokud nebude poddajná. Poté ji rozdělte na dvě části. Udělejte dvě placky, jak vidíte na obrázku a do nich obtiskněte kostry dinosaurů. 

 

R. Počkejte pár hodin, aby placky s fosilií vyschly. Poté je nalepte na hnědou plochu. Fosílie tyrannosaura nahoru a brachiosaura pod něj.   S. Vyjměte ze sady magnetky ve tvaru koleček. Jednu připevněte izolepou na vnitřní stranu kolečka, které jste lepili hned na začátku na obálku.   T. Druhou mangetku izolepou přelepte na šedé kolečko na obálce u tyrannosaura. Dbejte na správné póly magnetů, aby se přitahovaly. Sada je nyní hotová. Pomocí magnetek můžete sadu uzavřít a uschovat do dalšího hraní a zkoumání dinosauřího světa!

Kód Kód: E-683
Jméno značky: Jumping Clay
Kategorie: Dinosauři

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ
Jsme výhradní dodavatel modelíny JumpingClay® pro Českou republiku

Nejoblíbenější ❤ produkty. Mrkněte do E-SHOPU.