E-shop slouží pouze pro VELKOOBCHOD

Dárky ke Dni dětí pro kluky a holky

Blíží se 1. června a to je den, kdy každoročně na světě oslavujeme všechny děti! V tomto článku přinášíme zajímavé tipy na dárky ke Dni dětí z naši nabídky.

Modelína nebo-li plastelína baví všechny děti, ať už kluky nebo holky - bez ohledu na to, mají-li necelé 3 roky nebo už 12 let.

Výhodou modelín je to, že si dítě při hře s ní cvičí svaly prstů a ruky, rozvíjí svou kreativitu i prostorové vnímání. O všech pozitivech modelování si můžete přečíst v našem článku: 10 pádných důvodů, proč s dětmi modelovat.

Samozřejmě musíte volit takovou modelovací hmotu, aby děti opravdu zaujala. Klasická mastná plastelína děti příliš neuspokojí - kromě toho, že je mastná, je i tvrdá a není příjemná na omak.

Vsaďte na jistotu a pořiďte ke Dni děti tvořivou hmotu JumpingClay. Ta je výjimečná tím, že je měkká, natahuje se jako žvýkačka a skáče jako hopík! Navíc nadchne svou barevností a možností si jednoduše namíchat nové barvy. 

A když si děti vymodelují své postavičky, stačí dílo nechat volně na vzduchu do dalšího dne vysušit a kouzlo je na světě! Vznikne pevná a trvalá hračka, s kterou mohou rozehrát své příběhy, jako by byla koupená. S tím rozdílem, že k této budou mít zcela jiný vztah - přeci si ji vymysleli a vyrobili sami! 

Odpadá jakékoliv vypalování v troubě nebo brek z toho, že se výtvor rozbil či za pár dnů sám popraskal, což se běžně stává u jiných hmot. 

Výtvory z JumpingClay nepraskají, při pádu na zem se nerozbijí a v čase neblednou! Nevěříte - vyzkoušejte sami.

 

 

Dárek pro kluka ke Dni dětí

 

Regran (23)

 

Kluci od 4 -5 let si z modelíny rádi tvoří dinosaury, auta nebo letadla. Krásné sady s návodem a videonávodem na youtube naleznete právě u nás - přejděte zde k sadám pro kluky

Menší děti uvítají kelímky modelíny, z kterých si mohou tvořit podle sebe. Takové sady hledejte zde.

 

 

Dárek pro holku ke Dni dětí

 

sada princezna jumpingclay modelíny

 

Modelína a holky jsou nerozlučná dvojka!

U nás naleznete modelovací sady, pomocí kterých si holky vytvoří použitelné sponky a přívěšky, korunku na hlavu či hřebínek ozdobený modelínou. Mohou si vymodelovat i svá zvířátka nebo cukrovinky pro hru na kavárnu či cukrárnu. Cokoliv si z JumpingClay vymodelují a nechají vysušit, mohou využívat stejně jako koupenou hračku.

Krásné sady pro holky od 4-5 let naleznete zde.  U těchto sad při modelování postupujte podle přiloženého obrázkového návodu nebo videonávodu na youtube. Používáte doplňky, které jsou součástí sady.

Kelímky hmoty, z kterých si mohou holky volně tvořit jsou zde.

 

Přejeme vám veselý Den dětí!

Zpět do obchodu

Nejoblíbenější ❤ produkty