E-shop slouží pouze pro VELKOOBCHOD

Dárky ke Dni dětí pro kluky a holky

Blíží se 1. června a to je den, kdy každoročně na světě oslavujeme všechny děti! V tomto článku přinášíme zajímavé tipy na dárky ke Dni dětí z naši nabídky.

Modelína nebo-li plastelína baví všechny děti, ať už kluky nebo holky - bez ohledu na to, mají-li necelé 3 roky nebo už 12 let.

Výhodou modelín je to, že si dítě při hře s ní cvičí svaly prstů a ruky, rozvíjí svou kreativitu i prostorové vnímání. O všech pozitivech modelování si můžete přečíst v našem článku: 10 pádných důvodů, proč s dětmi modelovat.

Samozřejmě musíte volit takovou modelovací hmotu, aby děti opravdu zaujala. Klasická mastná plastelína děti příliš neuspokojí - kromě toho, že je mastná, je i tvrdá a není příjemná na omak.

Vsaďte na jistotu a pořiďte ke Dni děti tvořivou hmotu JumpingClay. Ta je výjimečná tím, že je měkká, natahuje se jako žvýkačka a skáče jako hopík! Navíc nadchne svou barevností a možností si jednoduše namíchat nové barvy. 

A když si děti vymodelují své postavičky, stačí dílo nechat volně na vzduchu do dalšího dne vysušit a kouzlo je na světě! Vznikne pevná a trvalá hračka, s kterou mohou rozehrát své příběhy, jako by byla koupená. S tím rozdílem, že k této budou mít zcela jiný vztah - přeci si ji vymysleli a vyrobili sami! 

Odpadá jakékoliv vypalování v troubě nebo brek z toho, že se výtvor rozbil či za pár dnů sám popraskal, což se běžně stává u jiných hmot. 

Výtvory z JumpingClay nepraskají, při pádu na zem se nerozbijí a v čase neblednou! Nevěříte - vyzkoušejte sami.

 

 

Dárek pro kluka ke Dni dětí

 

Regran (23)

 

Kluci od 4 -5 let si z modelíny rádi tvoří dinosaury, auta nebo letadla. Krásné sady s návodem a videonávodem na youtube naleznete právě u nás - přejděte zde k sadám pro kluky

Menší děti uvítají kelímky modelíny, z kterých si mohou tvořit podle sebe. Takové sady hledejte zde.

 

 

Dárek pro holku ke Dni dětí

 

sada princezna jumpingclay modelíny

 

Modelína a holky jsou nerozlučná dvojka!

U nás naleznete modelovací sady, pomocí kterých si holky vytvoří použitelné sponky a přívěšky, korunku na hlavu či hřebínek ozdobený modelínou. Mohou si vymodelovat i svá zvířátka nebo cukrovinky pro hru na kavárnu či cukrárnu. Cokoliv si z JumpingClay vymodelují a nechají vysušit, mohou využívat stejně jako koupenou hračku.

Krásné sady pro holky od 4-5 let naleznete zde.  U těchto sad při modelování postupujte podle přiloženého obrázkového návodu nebo videonávodu na youtube. Používáte doplňky, které jsou součástí sady.

Kelímky hmoty, z kterých si mohou holky volně tvořit jsou zde.

 

Přejeme vám veselý Den dětí!

Nejoblíbenější ❤ produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení