Při nákupu nad 1000 Kč je DOPRAVA ZDARMA

Sada modelíny Jumping Clay v plastové aktovce + kniha o modelování + formičky + náhradní kelímky

Sada je dodávaná v praktické plastové aktovce s držadlem. S touto sadou může každý školák modelovat své 3D projekty snadno a s úsměvem.

689 Kč
Můžeme doručit do:
30.5.2019
Skladem, ihned k odeslání

Sada obsahuje 8 barev modelíny Jumping Clay, 4 náhradní balení modelíny, 4 formičky, víceúčelový nástroj pro modelování ve tvaru hlavy postavičky Pinocchio. V aktovce naleznete navíc obsáhlou ilustrovanou knihu se základními postupy práce s modelovací hmotou Jumping Clay a s obrázkovým návodem, podle kterého lze vytvořit mnoho zajímavých figurek.

Modelovací hmota Jumping Clay je 100% netoxická a bez lepku. Jumping Clay vlastní řadu bezpečnostních certifikátů, které z ní dělají jednu z nejbezpečnějších modelín na světě. Schne na vzduchu a je na svůj objem lehčí než jiné modelovací hmoty. Na výrobu figurek proto stačí mnohem menší hmotnost modelíny, než jste zvyklí. Suchý výrobek je pevný a velmi lehký. Pokud hmotu nepoužíváte, uchovávejte ji v neprodyšné nádobě na suchém a chladném místě. Pro dosažení elasticity hmotu chvíli mačkejte a roztahujte rukama, dokud se hmota nezačne natahovat. Jednotlivé barvy lze libovolně míchat tak, že je důkladně prohnětete dohromady. Vysuší-li se hmota, postříkejte jí sprejem s obyčejnou vodou a znovu mačkejte a roztahujte. Zůstanou-li barvené pigmenty na rukou, umyjte je teplou vodou. Nevhodné pro děti do 3 let (nebezpečí udušení).

Sada obsahuje:

Celkem 290 g modelíny: 4 uzavíratelné sáčky modelíny po 50 g (bílá, červená, žlutá, modrá) + 5 uzavíratelných sáčků modelíny po 18 g (bílá, černá, oranžová, zelená, fialová)
4 prázdné náhradní kelímky pro uchovávání modelíny
4 formičky (motýl, květina, ryba a auto)
Nástroj na modelování "Pinocchio" 5 v 1
Rozsáhlá ilustrovaná kniha pro modelování s Jumping Clay

Rozměry balení: šířka 295 x hloubka 60 x výška 224 (mm)

Inspirujte se nápady z naší fotogalerie

Kód Kód: A4
Jméno značky: Jumping Clay
Kategorie: Modelovací sady
Hmotnost: 0.833 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Jsme výhradní dodavatel modelíny JumpingClay® pro Českou republiku

Nejoblíbenější ❤ mezi dětmi