Při nákupu nad 1500 Kč je DOPRAVA ZDARMA

Sada JumpingClay k výrobě letadla + kolečka + křídla + ocas

Zábavná modelovací sada, s kterou si děti mohou sestavit vlastní letadlo vč. křídel a koleček. To znamená, že si dítě vyrobí vlastníma rukama plnohodnotnou hračku. S JumpingClay totiž zábava a učení nikdy nekončí! V sadě naleznete vše k výrobě pěkné hračky - modelínu, křídla, kolečka i obrázkový návod "krok za krokem". 

199 Kč
Můžeme doručit do:
12.12.2019
Skladem, ihned k odeslání

Sada obsahuje i doplňky jako je přední vrtule či kolečka, takže výsledkem bude plnohodnotná a trvalá hračka. Zažijte s dítětem radost z vlastnoručně vyrobené hračky!

Modelovací hmota JumpingClay je 100% netoxická a bez lepku. JumpingClay vlastní řadu bezpečnostních certifikátů, které z ní dělají jednu z nejbezpečnějších modelín na světě. Schne na vzduchu a je na svůj objem lehčí než jiné modelovací hmoty. Na výrobu figurek proto stačí mnohem menší hmotnost modelíny, než jste zvyklí. Suchý výrobek je pevný a velmi lehký. Pokud hmotu nepoužíváte, uchovávejte ji v neprodyšné nádobě na suchém a chladném místě. Pro dosažení elasticity hmotu chvíli mačkejte a roztahujte rukama, dokud se hmota nezačne natahovat. Jednotlivé barvy lze libovolně míchat tak, že je důkladně prohnětete dohromady. Vysuší-li se hmota, postříkejte jí sprejem s obyčejnou vodou a znovu mačkejte a roztahujte. Zůstanou-li barvené pigmenty na rukou, umyjte je teplou vodou. Nevhodné pro děti do 3 let (nebezpečí udušení).Doporučený věk 5+.

Sada obsahuje:

2 sáčky se žlutou hmotou po 18 g 
4 sáčky s hmotou po 10 g (bílá, oranžová, červená, černá)
1 pár koleček
2 páry kartónových křídel

Kartónový ocas a přední vrtule
Obrázkový návod k výrobě letadla

Rozměr balení: šířka 180 x hloubka 60 x výška 180 (mm)

Kód Kód: C6
Jméno značky: Jumping Clay
Kategorie: Modelovací sady
Hmotnost: 0.2 kg
Druh: Skákací, Samoschnoucí
Hmotnost: 76 g
Série: Letadlo
Věk: 5

Jak vyrobit letadlo pomocí sady Jumping Clay, letadlo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Jsme výhradní dodavatel modelíny JumpingClay® pro Českou republiku

Nejoblíbenější ❤ mezi dětmi