Při nákupu nad 1500 Kč je DOPRAVA ZDARMA

Sada Jumping Clay k výrobě Pteranodona

Akce
Pteranodon Package
179 Kč –6 %

Ideální dárek pro všechny kluky, kteří milují dinosaury. Při jeho tvorbě se naučí koncentraci, trpělivosti a pochopí, jak mícháním barev získat zcela novou barvu. Celým procesem tvorby vás provede obrázkový návod nebo se podívejte na video níže.

169 Kč
Můžeme doručit do:
12.12.2019
Skladem, ihned k odeslání

Součástí této sady je i kostra dinosaura, která se obaluje modelínou. Dítě tak vytvoří opravdovou hračku, z které bude mít dlouho radost. Řada "dinosauři" obsahuje celkem 6 druhů dinosaurů. 

Modelovací hmota Jumping Clay je 100% netoxická a bez lepku. Jumping Clay vlastní řadu bezpečnostních certifikátů, které z ní dělají jednu z nejbezpečnějších modelín na světě. Schne na vzduchu a je na svůj objem lehčí než jiné modelovací hmoty. Na výrobu figurek proto stačí mnohem menší hmotnost modelíny, než jste zvyklí. Suchý výrobek je pevný a velmi lehký. Pokud hmotu nepoužíváte, uchovávejte ji v neprodyšné nádobě na suchém a chladném místě. Pro dosažení elasticity hmotu chvíli mačkejte a roztahujte rukama, dokud se hmota nezačne natahovat. Jednotlivé barvy lze libovolně míchat tak, že je důkladně prohnětete dohromady. Vysuší-li se hmota, postříkejte jí sprejem s obyčejnou vodou a znovu mačkejte a roztahujte. Zůstanou-li barvené pigmenty na rukou, umyjte je teplou vodou. Nevhodné pro děti do 3 let (nebezpečí udušení). Doporučujeme pro děti starší 5 let.

Obsah balení:

Modelína v barvách a objemu potřebném k výrobě pteranodona (oranžová 18 g, černá 10 g a žlutá 10 g)
Plastová kostra dinosaura
Nástroj na modelováni "Pinocchio" 5 v 1 
Obrázkový návod

Rozměr balení: šírka 110 x hloubka 48 x výška 170 (mm)

 

Kód Kód: C2-6
Jméno značky: Jumping Clay
Kategorie: Modelovací sady
Hmotnost: 0.15 kg

Jak vyrobit dinosaura pteranododna z modelíny Jumping Clay

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Jsme výhradní dodavatel modelíny JumpingClay® pro Českou republiku

Nejoblíbenější ❤ mezi dětmi