Při nákupu nad 1500 Kč je DOPRAVA ZDARMA

Modelovací sada Jumping Clay s 6+2 barvami a doplňky, 118 g

Tip
Kids set 6 barev Jumping Clay

Sada obsahuje 6 barev modelíny v neprodyšných kelímcích a další 2 barvy v 5g sáčcích. Dále v sadě naleznete dvě vykrajovátka, víceúčelové tvořítko pro úspěšné modelování ve tvaru hlavy postavičky Pinocchio a přiložený ilustrovaný návod. Jumping Clay je velmi lehká a nadýchaná. Má několikanásobně větší objem se stejnou hmotností než jiné modelovací hmoty.

359 Kč
Můžeme doručit do:
27.11.2019
Skladem, ihned k odeslání

Sada obsahuje 6 barev modelíny Jumping Clay po 18 gramech v neprodyšných kelímcích, ve kterých modelína zůstává déle vláčná a nevysuší se. Další dvě barvy naleznete v náhradním balení po 5 gramech. Dále v sadě naleznete dvě vykrajovátka a víceúčelové tvořítko pro úspěšné modelování ve tvaru hlavy postavičky Pinocchio. Přiložený ilustrovaný návod obsahuje základní techniky modelování, postupy pro míchání barev a postup pro výrobu hada, motýla, ryby, květiny a auta. Další inspirace naleznete na videích níže, na youtube nebo v návodech na naších stránkách.

Obsah balení:

  • 6 kelímků modelíny po 18 g (bílá, žlutá, zelená, červená, modrá, černá)
  • 2 náhradní balení v sáčku po 5 g (oranžová, fialová)
  • 2 vykrajovátka
  • Nástroj na modelování "Pinocchio" 5 v 1
  • Ilustrovaný návod k modelování

 

Modelovací hmota Jumping Clay je 100% netoxická a bez lepku. Jumping Clay vlastní řadu bezpečnostních certifikátů, které z ní dělají jednu z nejbezpečnějších modelín na světě. Schne na vzduchu a je na svůj objem lehčí než jiné modelovací hmoty. Na výrobu figurek proto stačí mnohem menší hmotnost modelíny, než jste zvyklí. Suchý výrobek je pevný a velmi lehký. Pokud hmotu nepoužíváte, uchovávejte ji v neprodyšné nádobě na suchém a chladném místě. Pro dosažení elasticity hmotu chvíli mačkejte a roztahujte rukama, dokud se hmota nezačne natahovat. Jednotlivé barvy lze libovolně míchat tak, že je důkladně prohnětete dohromady. Vysuší-li se hmota, postříkejte jí sprejem s obyčejnou vodou a znovu mačkejte a roztahujte. Zůstanou-li barvené pigmenty na rukou, umyjte je teplou vodou. Nevhodné pro děti do 3 let (nebezpečí udušení).

Rozměry balení: šířka 280 x hloubka 47 x výška 275 (mm)

   

Kód Kód: A3
Jméno značky: Jumping Clay
Kategorie: Modelovací sady
Hmotnost: 0.118 kg
Barva: Bílá, Černá, Červená, Žlutá, Oranžová, Modrá, Fialová, Zelená
Druh: Skákací, Samoschnoucí, Elastická
Hmotnost: 118 g
Objem : 260 ml
Věk: 3

Sponka s perníčkem z Jumping Clay

Sponka zmrzlina z Jumping Clay

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Jsme výhradní dodavatel modelíny JumpingClay® pro Českou republiku

Nejoblíbenější ❤ mezi dětmi