Při nákupu nad 1000 Kč je DOPRAVA ZDARMA

Jumping Clay dárková sada, 234 g modelíny

Praktická nádoba o objemu 2,5 l obsahuje všechny základní barvy modelíny Jumping Clay, 2 vykrajovátka, tvořítko a ilustrovaný návod. Ideální dárek pro všechny tvořivé kluky a holky od 3 let (s pomocí rodičů) nebo 5-6 let pro samostatné modelování. Modelína je velmi lehká a nadýchaná, proto má stejná hmotnost Jumping Clay větší objem než jiné modelovací hmoty.

489 Kč
Můžeme doručit do:
21.10.2019
Skladem, ihned k odeslání

Sada obsahuje:

6 neprodyšných kelímků po 30 g (bílá, žlutá, červená, zelená, modrá, černá)
3 náhradní balení po 18 g (oranžová, fialová, hnědá)
2 vykrajovátka
Nástroj na modelování "Pinocchio" 5 v 1
Obrázkový návod k modelování jednoduchých figurek

Modelovací hmota Jumping Clay je 100% netoxická a bez lepku. Jumping Clay vlastní řadu bezpečnostních certifikátů, které z ní dělají jednu z nejbezpečnějších modelín na světě. Schne na vzduchu a je na svůj objem lehčí než jiné modelovací hmoty. Na výrobu figurek proto stačí mnohem menší hmotnost modelíny, než jste zvyklí. Suchý výrobek je pevný a velmi lehký. Během tvoření otáčejte otevřené kelímky "vzhůru nohama", aby se modelína nevysušovala a vy neztráceli čas šroubováním víčka. Pokud hmotu nepoužíváte, uchovávejte ji v neprodyšné nádobě na suchém místě. Pro dosažení elasticity hmotu chvíli mačkejte a roztahujte rukama, dokud se hmota nezačne natahovat. Jednotlivé barvy lze libovolně míchat tak, že je důkladně prohnětete dohromady. Vysuší-li se hmota, postříkejte jí sprejem s obyčejnou vodou a znovu mačkejte a roztahujte. Zůstanou-li barvené pigmenty na rukou, umyjte je teplou vodou. Nevhodné pro děti do 3 let (nebezpečí udušení). 

Inspiraci k tvoření naleznete v záložce VIDEO nebo v naší fotogalerii, ovšem fantazii se meze nekladou.

 

Kód Kód: A9
Jméno značky: Jumping Clay
Kategorie: Modelovací sady
Hmotnost: 0.66 kg
Barva: Bílá, Černá, Červená, Žlutá, Oranžová, Modrá, Fialová, Hnědá, Zelená
Druh: Skákací, Samoschnoucí
Hmotnost: 234 g
Objem: 515 ml
Věk od: 3
? Hmotnost modelíny: 234 g
? Barvy: bílá, žlutá, oranžová, červená, fialová, modrá, černá, hnědá, zelená
? Příslušenství: Nástroj na modelováni "Pinocchio" 5 v 1, obrázkový návod k modelování, 2 vykrajovátka

JAK OZDOBIT SPONKU MODELÍNOU JUMPING CLAY

JAK SE PRACUJE S MULTIFUNKČNÍM TVOŘÍTKEM OD JUMPING CLAY

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
2,5 l PVC výhodná sada 2,5 l PVC výhodná sada
5
D Avatar autora | 13.12.2018
Tuto sadu obdržela má 6letá dcerka jako dárek k narozeninám. Nejdříve nás hmota překvapila svou konzistencí, zatím jsme tvořili jen s klasickou modelínou a play dough, takže toto bylo něco nového. Chvíli jsme se s ní seznamovali a podívali se na některé videonávody na youtube. Pak jsme začali hmotu natahovat a ona se po chvilce začala natahovat jako žvýkačka, což bylo velmi legrační. Podle přiloženého obrázkového návodu jsme si vytvořili pár malých zvířátek. Jelikož se jedná o samoschnoucí hmotu, naše zvířátka většinou do druhého dne vyschla. Dcerka chtěla tvořit každý den, takže nyní má v krabičce několik vlastnoručně vyrobených zvířátek a postaviček a musím říct, že si s nimi moc ráda hraje. Tato modelína je něco nového, určitě stojí za vyzkoušení.
Jsme výhradní dodavatel modelíny JumpingClay® pro Českou republiku

Nejoblíbenější ❤ mezi dětmi