Nyní akce: DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 600,- Kč!

Kurzy pro školy a školky

Organizujeme tvořivé kroužky pro vzdělávací instituce buď prostřednictvím vlastních vyškolených lektorů nebo zaškolíme Vaše stávající učitelky výtvarných kroužků nebo kroužků keramiky.

Rádi za Vámi přijedeme a předvedeme Vám práci se samoschnoucí modelovací hmotou Jumping Clay. Poté si můžete vybrat ze vzdělávacího programu Jumping Clay nebo nás pozvat, abychom s dětmi tvořili v rámci sezónní dílničky, např. velikonoční tvoření, vánoční tvoření, výroba dárků pro maminky ke Dni matek apod. Školy a školky rády tvoří z modelíny Jumping Clay výrobky, které poté také nabízejí na školních jarmarcích k prodeji. 

Modelína Jumping Clay je ideální materiál pro prostorové trojdimenzionální tvoření, které je tak prospěšné celkovému dětskému vývoji. Tato edukativní modelína je 100% netoxická, schne na vzduchu (odpadá tedy vypalování), nedělá nepořádek, výsledný výrobek je lehký, hladký a nepraská. Své výtvory mohou děti prodávat na školních prodejních akcích (např. vánoční či velikonoční jarmark), uspořádat výstavu nebo si je vzít sebou domů jako hračku nebo jako ozdobu. Práce s modelínou je velmi čistá a nenáročná na úklid. Přečtěte si o pozitivních účincích Jumping Clay modelíny.


Pro více informací nás kontaktujte na info@jumpingclay.cz nebo na telefonu .

 

***REGISTRACE NA AKTUÁLNĚ PROBÍHAJÍCÍ KROUŽKY*** 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.