Při nákupu nad 1500 Kč je DOPRAVA ZDARMA

Jak se stát instruktorkou Jumping Clay?

Mnoho žen po nebo již během rodičovské dovolené přemýšlí, zda se vrátit do původního zaměstnání nebo se vydat jinou cestou - takovou, která jim umožní mít dostatek času pro děti, sebe i manžela. Hledají činnost, která by je naplňovala a zároveň poskytla časovou flexibilitu. 

 

JumpingClay+starts+with+a+ball

Pokud jste tvořivá, komunikativní a ráda pracujete s dětmi, můžete spolupracovat s námi jako samostatná instruktorka Jumping Clay a splnit si tak svou představu o skloubení práce a rodiny. 

Jumping Clay je úžasný produkt, s kterým se Vám otevírá mnoho pracovních příležitostí:

 1. Kroužky pro školky a školy s výukovými sety a hmotou Jumping Clay (v českém nebo v anglickém jazyce)
 2. Pravidelné kurzy pro veřejnost - kurzy tvoření s Jumping Clay na různých úrovních zručnosti pro všechny věkové skupiny
 3. Sezónní workshopy pro veřejnost - např. modelování vánočních či velikonočních dekorací (vhodné pro děti s rodiči)
 4. Kurzy tvoření v domovech seniorů - procvičování jemné motoriky a radost z výtvorů přispívá seniorům ke kvalitnějšímu životu. 
 5. Animace dětí - na dětských narozeninách, svatbách, firemních akcích pro rodiny zaměstnanců, akcích pro děti pořádaných městem či obchodním centrem. Animační program s Jumping Clay můžete doplnit i jinými aktivitami pro děti a zvýšit tak atraktivitu Vaší služby (malování na obličej, výroba slizu apod.). 
 6. Výroba figurek na dorty na míru - z hmoty Jumping Clay se skutečně modelují i figurky na narozeninové či svatební dorty! Jedná se trvalou dekoraci na památku, která není určena k jídlu. 
 7. Tvorba dekorací, figurek či šperků - ve svém volnu můžete modelovat nejrůznější "handmade" výtvory z Jumping Clay určené k prodeji na Vašich akcích nebo online.
 8. Prodej sortimentu Jumping Clay - na prodejních akcích můžete prodávat sortiment Jumping Clay

 

 Co Vám poskytneme?

 • Školení 
 • Pomůcky pro školení 
 • Exkluzivitu pro dílničky a kurzy na smluveném území (to znamená, že s nikým jiným smlouvu pro Vaše území uzavírat nebudeme)
 • Právo na užití značky Jumping Clay
 • Právo používat pro svou e-mailovou adresu doménu @jumpingclay.cz
 • Exkluzivní nákupní ceny na celý sortiment Jumping Clay
 • Pomůcky pro modelování
 • Zástěru s logem Jumping Clay
 • Marketingové materiály za výrobní ceny
 • Zastřešení silnou značkou 
 • … a hlavně získáte svobodu a práci, která Vás baví a inspiruje Vaše okolí!

 

Podmínky

Abyste mohla pracovat "na sebe" neboli "na volné noze", potřebujete si vyřídit živnostenský list. Podnikat na živnostenský list přitom můžete i během rodičovské dovolené nebo studia (bude se jednat o takzvanou vedlejší samostatnou výdělečnou činnost). 

Výhodou je, pokud již máte praxe v práci s dětmi.

Pokud ovládáte výborně angličtinu, plus pro Vás! Můžete totiž vést kroužky ve školkách a školách pomocí naších výukových setů v anglickém jazyce.

Zájemci se musí zúčastnit kurzu modelování a práce s Jumping Clay programy (většinou v Praze). Pokud jste mimo Prahu, pak lze část školení absolvovat dálkově.

Vstupní poplatek

Počítejte se vstupním jednorázovým poplatkem za školení, materiál, pomůcky a poplatky za exkluzivitu, použití značky a domény JumpingClay ve výši 9.950,- Kč bez DPH + roční obnovovací poplatek 2700,- Kč bez DPH na společný marketing. Neplatíte podíl z obratu.

Návratnost investice

Doba, za kterou se Vám vrátí vstupní investice se dá počítat v řádů měsíců, výjimečně déle než rok. Záleží na četnosti aktivit (kroužků, kurzů, oslav apod) s JumpingClay, které zvládnete zorganizovat. 

Kontakt

Kontaktujte nás nejlépe e-mailem na info@jumpingclay.cz a my Vám odpovíme na všechny Vaše dotazy!

Poznámka: Jste-li muž a zaujala Vás tato možnost podnikání, neváhejte nás kontaktovat. Instruktory vítáme samozřejmě také  :-).

Jsme výhradní dodavatel modelíny JumpingClay® pro Českou republiku

Nejoblíbenější ❤ mezi dětmi