Při nákupu nad 1500 Kč je DOPRAVA ZDARMA

Akreditované kurzy DVPP s modelovací hmotou

Akreditované kurzy v rámci Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP)

 

Metodika práce s modelovací hmotou JumpingClay - I. 

Metodika práce s modelovací hmotou JumpingClay – II.

 

Pro koho je seminář určen?

  • Akreditovaný kurz DVPP Metodika práce s modelovací hmotou Jumping Clay - I.  je určen pedagogům mateřských škol, pedagogům výtvarné a pracovní výchovy 1. - 3. tříd ZŠ a asistentkám pedagoga, vychovatelkám ve školních družinách a pedagogům volnočasových aktivit.
  • Druhý kurz DVPP Metodika práce s modelovací hmotou Jumping Clay – II. je určen pedagogům výtvarné a pracovní výchovy 4. - 9. tříd ZŠ a odpovídajících ročníků SŠ, asistentkám pedagoga, vychovatelkám ve školních družinách a pedagogům volného času.

Co Vám seminář přinese?

Na semináři se naučíte pracovat s novým moderním materiálem – modelovací hmotou JumpingClay. Hmota má zdravotní certifikáty a je určená pro práci s dětmi vč. případných alergiků a celiaků. Svojí barevností a tím, že po zaschnutí výrobek z ní zůstává natrvalo, je pro děti velmi inspirativním a atraktivním materiálem.

JumpingClay je výsledkem 25letého výzkumu s cílem vyvinout nový a inovativní materiál – jedinečnou modelovací hmotu pro všestranné použití spojenou s konceptem Učení prostřednictvím umění.

Spektrum použití modelovací hmoty JumpingClay je opravdu široké. Zvolili jsme dva semináře, přičemž první pokrývá metodiku práce s JumpingClay uzpůsobenou mladší věkové kategorii, zatímco druhý seminář se zaměřuje na starší děti. V obou případech se jedná se o základní techniky, v budoucnu plánujeme pokračovací seminář, kde vás seznámíme s širšími možnostmi využití hmoty.

Naše firma pořádá kurzy pro veřejnost a nabízí celou škálu kreativních dílniček, na kterých hmotu využíváme a máme s tím ty nejlepší zkušenosti a ohlasy. Spolupracují s námi také učitelky v mateřských, základních a uměleckých školách, které hmotu při výuce aktivně využívají. Pevně věříme, že se díky tomuto inovativnímu materiálu, otevřou dětem i pedagogům zcela nové možnosti tvorby a výuky.

 

Seznamte se s lektorkou

Seminář povede Mgr. Leona Dvornická, která modelovací hmotu JumpingClay úspěšně používá ve výtvarné a pracovní výchově na prvním i druhém stupni základní školy.  Má navíc bohaté předcházející zkušenosti se vzděláváním dospělých, neboť na Střední pedagogické škole Futurum sedm let učila metodiku výtvarné výchovy a praktickou výtvarnou výchovu.

Paní Mgr. Dvornická k seminářům říká: "Ráda bych podotkla, že stejně jako ostatní modelovací hmoty, má i práce s hmotou JumpingClay svá specifika. Aby vznikly kvalitní výtvarné práce, ze kterých budou mít děti i pedagogové dlouho užitek a radost, je vhodné se s ní nejdříve seznámit. Ušetří to čas a zbytečné napětí, umožní vám to si práci s dětmi zjednodušit a užít si ji. Proto Vám semináře DVPP s modelovací hmotou JumpingClay vřele doporučuji."

 

Co by Vás mohlo ještě zajímat

 Účastníci obdrží osvědčení o absolvování vzdělávací akce DVPP

  • Kurz je akreditován pod č.j. MSMT - 11098/2020-2-303
  • Hodinová dotace: 4 x 45 min
  • Místo konání: Praha 
  • Adresa bude upřesněna
  • Termíny vyhlašujeme průběžně. V případě Vašeho zájmu o tento seminář, nás prosím nezávazně kontaktujte a nabídneme Vám výběr z několika termínů.
  • Cena semináře vč. materiálu: 1150,- Kč při minimálním počtu 12 účastníků

 

Jak se přihlásit?

Vyplněním PŘIHLÁŠKY (klikněte na slovo "přihlášky" a otevře se Vám formulář, který vyplníte)

Můžete nám také napsat na info@jumpingclay.cz nebo zavolejte na telefon: 731 029 666

 

 

Jsme výhradní dodavatel modelíny JumpingClay® pro Českou republiku

Nejoblíbenější ❤ produkty. Další naleznete v E-SHOPU.