Doprava od 79,- a zdarma pro objednávky nad 1500,-.

Hledá se nová majitelka projektu JumpingClay

Bezpečná modelína bez nepořádku. JumpingClay (4)

 

 

Skvělá příležitost pro podnikatelky s tvořivým duchem

 

 

Pro projekt JumpingClay hledám novou majitelku, která by s modelínou i dále kouzlila úsměvy na tvářích dětí, maminek a učitelek.

 

Důvodem mého rozhodnutí je dlouhodobý pobyt v cizině z rodinných důvodů, práce na dalších projektech a omezené možnosti rozvíjet JumpingClay dle plánovaných představ.

 

Věřím, že když se projektu ujme akční a podnikavá žena, dokáže projekt pořádně rozproudit.

 

V čem je podnikání s JumpingClay naplňujíci?

 

1. Spojení kreativity a práce s dětmi a jiným ženami

JumpingClay spojuje podnikání, práci s dětmi a tvoření. Pokud máte sama děti, budou z Vašeho projektu nadšené a mnohému se přiučí. Mohou Vám asistovat na výstavách, na akcích či videích. Budete obklopena jinými ženami, ať už obchodními partnerkami nebo vlastními lektorkami. Taková komunita je velmi nabíjející.  

 

2. Nadčasový materiál i koncept

Modelovací mota JumpingClay vyniká nad jinými modelovacími hmotami svou kvalitou a neuvěřitelně jemnou texturou. Přečtěte si o ní zde.

Vaše podnikání nebude stát jen na prodeji modelíny JumpingClay. Koncept je postavený na modelovacích dílničkách pro děti a dospělé. Dílničky mohou být zaměřené tematicky nebo obecně, mohou být tvořivě zábavné nebo vzdělávací.

 

3. Více zdrojů příjmu

Během současné krize se ukázalo, jak je důležité mít více zdrojů příjmů. Naším hlavním pilířem byly modelovací dílničky. V současné době se akce nekonají, a proto jsem se soustředila na e-shop a propagaci online. Díky mým zkušenostem z online marketingu e-shop úspěšně funguje a navazují se nové spolupráce. Naposledy s e-shopy mydiflik.cz a samostatne-dite.cz nebo s tvůrcem Janem Dibličkem, který naši hmotu propaguje ve svých projektech na blogu a sociálních sítích. Modelovací akce jsou žádanou aktivitou a předpokládám, že poptávka po nich bude výrazná, jakmile se současné restrikce uvolní. 

 

4. Výroba v Portugalsku

Když jsem s JumpingClay začínala, hmota se vyráběla v Jižní Koreji. Zboží cestovalo 3 měsíce v kontejneru do ČR a následovalo proclení. Toho všeho Vy již budete ušetřena. Výroba se mezitím přesunula do Portugalska, což zkracuje dobu dodání a dělá všechno včetně komunikace mnohem jednodušší.

 

Bezpečná modelína bez nepořádku. JumpingClay (3)

 

Jak můžete s projektem JumpingClay vydělávat?

Otevírá se Vám 7 hlavních možností příjmu

 

1. Modelovací dílničky

Tvoření s dětmi na eventech, ve školkách, školách, ateliérech, rodinných centrech, akcích městských částí, teambuildingy pro dospělé, kreativní dílny pro maminky... Vedly buď naše vlastní lektorky nebo externí agentury a animátorky. Ve školkách a školách lze domluvit větší jednorázové tvoření nebo pravidelné kroužky. 

2. Prodej hmoty a sad přes e-shop

Funkční a nadprůměrně vyšperkovaný e-shop 

3. Velkoobchodní prodej dalším e-shopům a kamenným obchodům

Spolupráce je navázána s několika e-shopy. Zde je obrovský nevyužitý prostor pro další růst. 

4. Možnost otevřít si stánek v nákupním centru nebo kreativní obchůdek

Měla jsem plán otevřít si pop up stánek v nákupním centru, ve kterém by děti mohly modelovat za úplatu, probíhal by prodej modelíny a dalších kreativních hraček nebo potřeb. Pobyt v zahraničí mi toto znemožnil. Pop up stánek znamená, že by nebyl trvalý, ale časově omezený, například ideálně před Vánoci, kdy jsou prodeje nejsilnější. Výhodou stánku nebo obchůdku je možnost živé prezentace hmoty a navazování spolupráce s učitelkami a dalšími partnery.

5. Prodej na veletrzích a výstavách

Výstavy se konají na jaře a na podzim. Jezdily jsme na kreativní výstavy, na kterých byla skvělá cílová skupina. Kromě prodeje modelovacích sad a dílniček, přinášejí výstavy i zajímavé spolupráce se školami a dalšími distributory.

6. Akreditovaný seminář pro pedagogy

Minulý rok jsme získali akreditaci od MŠMT pro náš seminář "Metodika práce s modelovací hmotou JumpingClay", který jsem připravila s garantkou projektu Mgr. Leonou Dvornickou. Tímto se otevírají další možnosti spolupráce s učitelkami.

 

Bonusovým zdrojem příjmu je možnost ruční výroby figurek na míru, které mohou modelovat ženy, které s Vámi budou spolupracovat. Jedná se o trvalé figurky na dorty, dekorace na míru pro koncové a firemní zákazníky

 

Co můžete odkoupit?

1. E-shop www.jumpingclay.cz

Kompletní obsah: produktové fotografie, texty, články, videa, návody, obchodní podmínky a ochrana osobních údajů sepsaná právnickou firmou

V případě zájmu i doménu jumpingclay.cz i kopii e-shopu, který je postaven na systému Shoptet. Na e-shopu jsou provedeny individuální úpravy kodérem v hodnotě 20.000,- Kč, které e-shopu propůjčily originalitu a příjemnější vzhled.

Hodnota: 80.000 Kč 

(pokud začínáte od nuly nebo s e-shopem na shoptetu nemáte zkušenosti, všechna tato nastavení by Vám zabrala měsíce času. Já  jsem to již udělala za Vás.)

 

2. Zbytkové zásoby na skladě v Praze

Jedná se o zbožístoly a židle na dílničky a výstavy, přenosné regály, skladové regály, balicí materiál, propagační roll-upy, vlajky, balónky s brandem, stojan na balónky apod.

Hodnota v prodeji: cca 300.000 - 500.000 Kč

 

3. Marketingový balíček

 • E-mailový marketing: napojení e-mailového nástroje Leadhub a vložené kampaně
 • Facebooková a Instagramová stránka: vč. funkčního pixelu a katalogu
 • Facebooková skupina "Tvoříme z modelíny" s již více něž 600 členy - skvělý kanál pro navazování důvěry i prodej 
 • YouTube kanál vč. všech videí
 • Pinterest  účet s obsahem
 • Účty Google Ads, Google analytics a Google console 
 • napojení na Heureku a Zboží.cz
 • napojení na Mall.cz a Postovnezdarma.cz
 • Imageové fotografie

Hodnota: 200.000 Kč

 

4. Zaškolení a mé kompletní know how

Předám Vám vše, co jsem se za poslední tři roky naučila. Nezačínáte tedy od nuly, což Vám ušetří hromadu drahocenného času a hlavně peněz. Já jsem chyby již udělala za Vás, Vy můžete prorazit rychleji!

Ukážu Vám základy modelování s hmotou, zaučím do programů s modelínou (party, event, terapeutický atd.), výukové sady pro školy a školky, modelování figurek na míru

Hodnota: 100.000 Kč

 

5. Nenechám Vás v tom samotnou

Budu s Vámi intenzivně komunikovat, abych Vás co nejvíce podpořila. 

Hodnota: k nezaplacení!

 

Celková prodejní cena

Hodnotu projektu odhaduji na cca 800.000 Kč. Jelikož bych projekt ráda prodala co nejdříve, nepožaduji tuto částku. Na konkrétní ceně bych se s Vámi domluvila individuálně. Odkoupit můžete i jen části projektu, např. e-shop a zbytek zásob. Vše záleží na Vašich představách a domluvě. 

 

Co byste měla ještě vědět?

 • nákup zboží od výrobce Vám zajistím do roku 2023 já, neboť mám nasmlouvané velmi výhodné ceny (marže až 80 %). Poté se na cenách domluvíte přímo nebo s mou podporou.
 • budete potřebovat dostatek času, abyste se projektu mohla dostatečně věnovat. Starší děti se mohou na projektu výborně podílet a získat tak povědomí o podnikání a co to vše obnáší. Já jsem začínala těhotná s třetím dítětem. Prvního půl roku jsem zvládala pracovat, poté už jsem cítila vyhoření. Takže, pokud máte miminko, doporučuji mít pravidelné hlídání, abyste mohla v klidu přemýšlet, domlouvat akce a komunikovat bez tlaku.
 • doporučuji, abyste měla auto, protože se to hodí, když pojedete na výstavu nebo jinou akci a potřebujete převést modelovací hmotu a propagační materiály.
 • Jakmile se opět situace uvolní, začnou svatby, dětské akce, eventy, budete mít ruce plné práce. Nyní je ideální doba se na toto připravit a rozmyslet si tým. Se vším Vám mohu pomoci. Mé lektorky pracovaly na dohodu o provedení práce a stále jsou ochotné na projektu se podílet (jsou z Prahy). Pokud nejste z Prahy, mám rozpracovaný koncept pro nábor a spolupráci s lektorkami z celé ČR, který Vám ráda předám.

Proklikejte se e-shopem ZDE, ať získáte dojem o projektu. Chybí na něm nyní nabídka živých akcí kvůli pandemii.

 

Zaujalo Vás to? Máte další otázky?

Potěšíte mě, když mi napíšete na jasmina@jumpingclay.cz nebo zavoláte na tel. 731 029 666.

 

Jasmina Bosanacová

majitelka

 

Momentka z připravovaného webináře                                                                                                             S mým 3. miminkem na Výstavě pro školy a školky v Praze (2019) 

 IMG_20201222_142032-removebg-preview20190405_134008_1

 

Najdete nás i na MALL.CZ

Nejoblíbenější ❤ produkty