Doprava od 79,- a zdarma pro objednávky nad 1500,-.

O nás

Světem běhala jedna tvořivá bytost, která se po studiu na Vysoké škole ekonomické, chtěla postupně vrátit ke své vášni - k tvoření. Se svými 2 malými dětmi zkoumala různé materiály a techniky a užívala si tvořivých chvil s nimi. Jediné, co ji tyto chvíle kazilo, byla nutnost uklidit nepořádek po tvoření. Někdy barvy ani nešly z oblečení vyprat. 

Jednoho dne při pobytu v zahraničí se s dětmi ocitla na tvořivé dílničce s modelovací hmotou JumpingClay. Lektorky dětem ukázaly, jak snadno z hmoty namíchat správné barvy a za pár minut si odnášely krásné donuty se srdíčky. Pár sáčků s hmotou si odnesly domů, aby modelovaly i doma. Něco ve mě mi našeptávalo, že toto tento materiál je výjimečný a že by ho i ostatní rodiče a učitelky uvítaly i v ČR, kde tenkrát nebyl dostupný. Bylo krásné vidět, jak děti dlouho tvoří a ona konečně nemusela uklízet.

Když pak od výrobce zjistila, že je to hmota certifikovaná, v Japonsku testovaná dokonce jako potravina, bylo rozhodnuto, že toto je ono! 

A tak postupně začalo její dobrodružství s modelovací hmotou JumpingClay.

Kromě samotné hmoty rozvíjíme i vzdělávací sady s modelínou. Děti se tak mohou nejen zabavit, rozvíjet práci prstů, ale i učit se prožitkově (rozuměj zapamatovat si dlouhodobě látku). 

Aby se modelovat mohlo naučit co nejvíce dětí, její tým vyškolených lektorek přijede na Vaši dětskou oslavu a zabaví děti modelováním. To oceníte hlavně v situaci, kdy chcete malé neposedy uklidnit smysluplnou aktivitou, z které si odnesou vlastnoruční hračku. Někdy je zkrátka potřeba je přitáhnout ke stolu, aby si odpočinuli od běhání a skákání. 

Svět JumpingClay pro Vás tvoří zakladatelka Jasmina Bosanacová a její tým lektorek.

 

 

20190405_134008_1

Foto nahoře: Jasmina na Veletrhu pro školy a školky se svým třetím miminkem

Najdete nás i na MALL.CZ

Nejoblíbenější ❤ produkty