Nyní DÁREK ke každé objednávce | Doprava od 59,-

Modelína Jumping Clay 50 g (110 ml), modrá

Tip
Modelína Jumping Clay 50 g modrá

Náhradní balení modelovací hmoty JumpingClay v uzavíratelném sáčku po 50 g. Hmotu po otevření skladujte v neprodyšné nádobě, aby se zabránilo vysychání. JumpingClay je velmi lehká hmota s mírně pěnovou strukturou. Objemově je větší než jiné modelíny: 50 g = objem 110 ml.

76 Kč
Můžeme doručit do:
5.8.2021
Skladem, ihned k odeslání

S takovou modelínou jste ještě netvořili! Měkká, nadýchaná a ve tvaru kuličky skáče! JumpingClay má větší objem na stejnou hmotnost než jiné modelíny. Je to modelovací hmota prémiové kvality, s překvapivě příjemnou a zajímavou texturou. Certifikovaná jako 100% zdravotně nezávadná dokonce i při náhodném spolknutí. Neobsahuje lepek, je antibakteriální a vhodná i pro alergiky. Pro nekonečnou zábavu, hobby i profesionální tvoření (vhodná i pro tvoření figurek na dorty). Měkká pro dětské prstíčky, rozvíjí jemnou motoriku, tvořivost, koncentraci a koordinaci oko-ruka.

Schne na vzduchu, přidáním vody lze opět změkčit. Suchý výrobek je pevný, velmi lehký, bez prasklina a barevně stálý - může sloužit jako trvalá hračka, dekorace či památka na celý život. Pokud hmotu nepoužíváte, uchovávejte ji v neprodyšném kelímku, abyste zabránili vysychání. Pokud dojde k proschnutí hmoty, postříkejte ji rozprašovačem s obyčejnou vodou a důkladně roztahujte a prohnětejte, aby se vlhkost znovu zapracovala do hmoty.

Pro dosažení elasticity hmotu chvíli mačkejte a roztahujte rukama, dokud se hmota nezačne natahovat. Jednotlivé barvy lze libovolně míchat dohromady.  Zůstanou-li barvené pigmenty na rukou, umyjte je teplou vodou.

Nevhodné pro děti mladší 3 let (nebezpečí udušení).

Inspiraci pro tvoření s JumpingClay můžete nalézt v obrázkových návodech, našem youtube kanále nebo fotogalerii.

Rozměr balení: šířka 152 x výška 190 (mm).

Kód Kód: B1/MOD
Jméno značky: Jumping Clay
Kategorie: Samostatné barvy
Hmotnost: 0.05 kg
Barva: Modrá
Druh: Skákací, Samoschnoucí, Didaktická
Objem: 110 ml
Věk: 2
Hmotnost modelíny : 50 ml
Objem modelíny: 110 ml
Barva: Modrá

Koláčky z modelíny Jumping Clay

Sponka se zmrzlinou z modelíny Jumping Clay

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nejoblíbenější ❤ produkty