>>>Nyní DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1000,- Kč <<<

Nevíte, co po nebo během rodičovské? Staňte se instruktorkou Jumping Clay!

JumpingClay+starts+with+a+ball

Mnoho žen po rodičovské dovolené přemýšlí, zda se vrátit do původního zaměstnání nebo se vydat jinou cestou - takovou, která jim umožní mít dostatek času pro děti, sebe i manžela. Hledají činnost, která by je naplňovala a zároveň poskytla časovou flexibilitu. 

Pokud jste tvořivá, komunikativní a ráda pracujete s dětmi, můžete spolupracovat s námi jako samostatná instruktorka Jumping Clay a splnit si tak svou představu o skloubení práce a rodiny. 

Jumping Clay je úžasný produkt, s kterým se Vám otevírá mnoho pracovních příležitostí:

 1. Kroužky pro školky a školy s výukovými sety a hmotou Jumping Clay (v českém nebo v anglickém jazyce)
 2. Pravidelné kurzy pro veřejnost - kurzy tvoření s Jumping Clay na různých úrovních zručnosti pro všechny věkové skupiny
 3. Sezónní workshopy pro veřejnost - např. modelování vánočních či velikonočních dekorací (vhodné pro děti s rodiči)
 4. Kurzy tvoření v domovech seniorů - procvičování jemné motoriky a radost z výtvorů přispívá seniorům ke kvalitnějšímu životu. 
 5. Animace dětí - na dětských narozeninách, svatbách, firemních akcích pro rodiny zaměstnanců, akcích pro děti pořádaných městem či obchodním centrem. Animační program s Jumping Clay můžete doplnit i jinými aktivitami pro děti a zvýšit tak atraktivitu Vaší služby (malování na obličej, výroba slizu apod.). 
 6. Výroba figurek na dorty na míru - z hmoty Jumping Clay se skutečně modelují i figurky na narozeninové či svatební dorty! Jedná se trvalou dekoraci na památku, která není určena k jídlu. 
 7. Tvorba dekorací, figurek či šperků - ve svém volnu můžete modelovat nejrůznější "handmade" výtvory z Jumping Clay určené k prodeji na Vašich akcích nebo online.
 8. Prodej sortimentu Jumping Clay - na prodejních akcích můžete prodávat sortiment Jumping Clay

 

 Co Vám poskytneme?

 • Školení 
 • Pomůcky pro školení 
 • Exkluzivitu pro dílničky a kurzy na smluveném území (to znamená, že s nikým jiným smlouvu pro Vaše území uzavírat nebudeme)
 • Právo na užití značky Jumping Clay
 • Právo používat pro svou e-mailovou adresu doménu @jumpingclay.cz
 • Exkluzivní nákupní ceny na celý sortiment Jumping Clay
 • Pomůcky pro modelování
 • Zástěru s logem Jumping Clay
 • Marketingové materiály za výrobní ceny
 • Zastřešení silnou značkou 
 • … a hlavně získáte svobodu a práci, která Vás baví a inspiruje Vaše okolí!

 

Podmínky

Abyste mohla pracovat "na sebe" neboli "na volné noze", potřebujete si vyřídit živnostenský list. Podnikat na živnostenský list přitom můžete i během rodičovské dovolené nebo studia (bude se jednat o takzvanou vedlejší samostatnou výdělečnou činnost). 

Výhodou je, pokud již máte praxe v práci s dětmi.

Pokud ovládáte výborně angličtinu, plus pro Vás! Můžete totiž vést kroužky ve školkách a školách pomocí naších výukových setů v anglickém jazyce.

Zájemci se musí zúčastnit kurzu modelování a práce s Jumping Clay programy (většinou v Praze). Pokud jste mimo Prahu, pak lze část školení absolvovat dálkově.

Vstupní poplatek

Počítejte se vstupním poplatkem za školení, materiál, pomůcky a poplatky za exkluzivitu, použití značky a domény JumpingClay ve výši 9.950,- Kč bez DPH + roční obnovovací poplatek 2700,- Kč bez DPH. Neplatíte podíl z obratu, jako tomu bývá u jiných značek.

Návratnost investice

Doba, za kterou se Vám vrátí vstupní investice se dá počítat v řádů měsíců, výjimečně déle než rok. Záleží především na Vás, kolik aktivit s Jumping Clay zvládnete měsíčně.

Kontakt

Kontaktujte nás nejlépe e-mailem na info@jumpingclay.cz a my Vám odpovíme na všechny Vaše dotazy!

Poznámka: Jste-li muž a zaujala Vás tato možnost podnikání, neváhejte nás kontaktovat. Instruktory vítáme samozřejmě také  :-).

Jsme výhradní dodavatel modelíny JumpingClay® pro Českou republiku