>>>Nyní DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1000,- Kč <<<

Podnikej s Jumping Clay

Když milujete, co děláte, vlastně ani nepracujete!

Takto by se dalo ve zkratce popsat podnikání s Jumping Clay - spojení velmi úspěšného produktu se vzděláváním, tvořením a zábavou pro děti i dospělé. 

Modelovací hmota Jumping Clay je unikátní svými vlastnostmi. Je velmi lehká a měkká, ve tvaru kuličky skáče, nezanechává skvrny, je zcela zdravotně nezávadná, a to i při náhodném spolknutí, obsahuje antibakteriální částice, zato neobsahuje lepek jako mnoho jiných modelín. Hmota schne na vzduchu (není třeba péct v troubě) a výsledkem je lehký, pevný a barevně stálý výtvor.

Zájem dětí, rodičů i pedagogů je obrovský, oceňují neuvěřitelně příjemnou texturu hmoty, její jemnou vůni a také to, že práce s ní je čistá a nenáročná na úklid.

Stejně jako představivost, Jumping Clay nemá žádná omezení: je určena pro všechny věkové skupiny (předškolní a školní děti, dospělé a seniory). To znamená, že každý s trochou fantazie může přetvořit své nápady, bavit se a rozvíjet jemnou motoriku a kreativitu modelováním nejrůznějších figurek, obrázků, postaviček, šperků, dekorací... Hmota dobře drží na nejrůznějších plochách, takže už žádné zrcadlo, hodiny, krabička, čelenka apod. nemusí vypadat nudně a fádně. Ideální dárek pro děti, dospělé i celé rodiny! 

Jumping Clay je rychle rostoucí franšízová síť fungující již 16. rokem ve více než 43 zemích světa, otevřenými 650 akademiemi modelování a více než 5000 instruktorek a instruktorů. Výhodou franšízy s Jumping Clay je, že podnikáte s již zaběhnutou značkou a nabízíte programy, které se v minulosti ukázaly úspěšnými v různých zemích světa.

Tajemství tohoto neuvěřitelného růstu je výsledkem naší odlišné představy o podnikání a vzdělávací filozofie. Koncept pochází z Jižní Koreje, kde je součástí vzdělávacího systému. Hlavní kanceláře jsou v Koreji, Španělsku a Srbsku a výrobní továrny jsou v Jižní Koreji a nově také v Portugalsku, což značně zkracuje dodací lhůty výrobků.

V roce 2018 přinesla naše společnost Matio s.r.o. tento jedinečný produkt a koncept do ČR, abychom umožnili i naším dětem využívat všech předností hmoty Jumping Clay.

Matio s.r.o. je jediným a výhradním držitelem super-master franšízy pro Českou republiku s právem pro expanzi a rozvoj koncepce i na Slovensko. Nabízíme možnost odkupu franšízy pro různá města a kraje v České a Slovenské republice.

Vybrat si můžete ze tří modelů franšízy, které se liší rozsahem garantovaného území, nákupními cenami a vstupními poplatky: 

a) master franšíza, 

b) vlastní obchod/stánek Jumping Clay nebo

c) samostatná instruktorka

 

a) MASTER FRANŠÍZA

Jako master franšízant rozvíjíte své podnikání ve smluvně dohodnutých městech nebo regionu. Master franšízová smlouva Vám poskytne kromě záruky exkluzivity na daném území také používání značky a domény Jumping Clay, know how a nejnižší možné nákupní ceny celého Jumping Clay sortimentu. Vstupní poplatek se odvíjí od počtu a koupěschopnosti obyvatel daného území. Neplatíte podíl z obratu jako u jiných franšíz.

Na celém definovaném území budete využívat tyto zdroje příjmu:

 1. provozovat vlastní kamenné prodejny se sortimentem značky Jumping Clay 
 2. provozovat minimálně jednu akademii modelování Jumping Clay, což znamená pořádat kurzy modelování pro děti a dospělé ve vlastní prodejně
 3. provozovat stánky Jumping Clay v obchodních centrech 
 4. zásobovat cizí maloobchodní prodejny, které se rozhodly o značku Jumping Clay rozšířit svůj stávající sortiment (hračkářství, papírnictví, knihkupectví, drogerie, obchody s kreativními potřebami apod.)
 5. nabízet kroužky modelování s Jumping Clay ve školkách, školách, rodinných a mateřských centrech, knihovnách, domovech pro seniory apod.
 6. animovat děti na oslavách, svatbách, firemních akcích, akcích pro děti pořádaných městy, obchodními centry apod. pomocí modelíny Jumping Clay 
 7. vyrábět a prodávat figurky na míru - na narozeninové a svatební dorty, firemní dárky apod.

 

b) Store franšíza - vlastní prodejna nebo stánek Jumping Clay

Jumping Clay stánek v nákupním centru je cenově výhodná varianta podnikání pro větší města. Stánek by měl mít alespoň 12 m2 tak, aby mohl pojmout prodejní část a část, ve které by se konaly dílničky modelování pro děti. Rodiče tak mohou nechat děti za úplatu modelovat na stánku Jumping Clay a v klidu si dojít nakoupit. Kromě prodeje sortimentu Jumping Clay můžete na stánku nabízet dekorace a figurky, které vyrobíte Vy nebo Vaše instruktorky z hmoty Jumping Clay - může se jednat o vánoční a velikonoční dekorace, ozdobené sponky, čelenky či brože, rámečky na fotografie, oblíbené postavičky apod. 

Jumping Clay kamenná prodejna a zároveň akademie modelování by měla být situovaná v nákupním centru nebo v ulici, ve které se pohybuje velké množství dětí. Rozloha prodejny nemusí být veliká, dostačující je 30 m2 plus zázemí. Kamenná prodejna má výhodu v tom, že v ní můžete prezentovat celý sortiment Jumping Clay a zároveň ve stejném prostoru pořádat kurzy modelování pro děti a dospělé, organizovat oslavy dětských narozenin, teambuildingy a mít zde prostor pro výrobu figurek a dekorací z Jumping Clay. Tento model je vhodný i v případě, že provozujete již nyní prodejnu a chcete mít exkluzivitu v nabídce dalšího sortimentu a aktivit pro děti a dospělé ve svém okolí. 

Ať už se rozhodnete pro stánek nebo kamennou prodejnu, smlouva Vám jako store franšizantovi poskytne záruku, že v definovaném okolí budete jediní s uceleným  sortimentem a programy Jumping Clay, právo používání značky a know how a velmi výhodné nákupní ceny. Neplatí se podíl z obratu jako u jiných franšíz.

c) Samostatná instrukorka (samostatný instruktor) Jumping Clay

Pracujete "na sebe" neboli tzv. "na volné noze". Předpokladem je tedy, že máte živnostenský list.

Vašimi zdroji příjmu budou:

 1. Kurzy Jumping Clay pro školky a školy - pravidelné kroužky, na kterých děti modelují podle témat, které si připravíte nebo domluvíte se školou/školkou.
 2. Pravidelné nebo sezónní dílničky pro veřejnost - např. v rodinných centrech, kavárnách s dětským koutkem apod. Jedná se o jednorázovou akci typu vánoční či velikonoční tvoření, kdy uspořádáte dílničku pro děti (bez nebo s rodiči), na které 1-2 hod vyrábíte figurky, ozdoby apod.
 3. Kurzy pro tvořivé dospělé - ve večerních hodinách můžete pořádat pravidelné hobby kurzy tvoření s Jumping Clay, na kterých budete s dospělými tvořit složitější výtvory. Oslovit můžete rodiče na rodičovské dovolené nebo seniory, kteří rádi tvoří a hledají příjemnou aktivitu, u které si odpočinou po všech stránkách.
 4. Kurzy tvoření s Jumping Clay v domovech seniorů - procvičování jemné motoriky a radost z výtvorů přispívá seniorům ke kvalitnějšímu životu. 
 5. Animace dětí na dětských narozeninách nebo svatbách - nabídněte možnost zabavit děti zábavným tvořením s modelínou Jumping Clay. Přivezte si sebou sponečky, čelenky, podvozky aut, hodiny atd. a ozdobte je modelínou! Děti budou mít krásnou památku z narozenin nebo svatby. Dále si můžete udělat kurz malování na obličej nebo doplnit animační program s Jumping Clay i jinými zábavnými aktivitami pro děti a zvýšit tak atraktivitu Vaší služby.
 6. Dílničky v rámci jiných akcí pro děti - vyražte s modelínou Jumping Clay na dětský den pořádaný městem, obchodním centrem nebo na jinou akci, na které budou děti. Na Vašem stánku si mohou vytvořit figurku a zakoupit výrobky.
 7. Výroba figurek na dorty - ve svém volnu můžete vyrábět figurky či dekorace na míru zákazníkům. Figurky z Jumping Clay s používají právě i k dekoraci dortů. Oslavenci tak zůstává trvalá a krásná figurka jako vzpomínka na narozeninový den. 
 8. Prodej výrobků Jumping Clay - na všech akcích nebo online (na našem e-shopu nebo na Fler.cz) můžete prodávat modelovací hmotu Jumping Clay samostatně včetně modelovacích sad z našeho sortimentu. 

 

Poté, co s námi uzavřete smlouvu, Vám poskytneme školení pro instruktorky. Na školení se naučíte pracovat s modelovací hmotou Jumping Clay tak, abyste mohla dále samostatně tvořit a tím podnikat. Po ukončení školení obdržíte certifikát, který je vydáván centrálou Jumping Clay v Jižní Koreji. Po jeho obdržení se stáváte oficiálně součástí Jumping Clay a můžete se pustit do podnikání.

 Co Vám poskytneme?

 • Školení a certifikaci pro samostatného instruktora Jumping Clay
 • Modelínu a pomůcky pro školení 
 • Materiál na kurzy a dílničky za exkluzivní ceny
 • Odběr zboží určené k dalšímu prodeji za výhodné nákupní ceny tak
 • Exkluzivitu pro dílničky a kurzy na smluveném území (to znamená, že s nikým jiným smlouvu pro Vaše území uzavírat nebudeme)
 • Právo na užití značky Jumping Clay 
 • Právo na používání domény jumpingclay.cz pro svůj e-mail
 • Sady Jumping Clay programů (party, magic…)
 • Pomůcky pro modelování
 • Zástěru s logem Jumping Clay a další marketingové materiály za výrobní ceny
 • Zastřešení silnou značkou 
 • … a hlavně získáte svobodu a práci, která Vás baví a inspiruje Vaše okolí!

 

Cena balíčku pro samostatnou instruktorku nebo instruktora:

Počítejte se vstupní investicí za školení, materiál, pomůcky a poplatky za exkluzivitu, použití značky a domény JumpingClay ve výši:

9900,- Kč bez DPH + roční obnovovací poplatek (stanovuje se individuálně)

 

Zaujala Vás některá z možností? Máte další dotazy? Ozvěte se nám: 273 136 956 nebo info@jumpingclay.cz

 

 

FOTOGALERIE

Příklad jednoduchého stánku Jumping Clay v obchodním centru, který spojuje prodej i část na dílničky modelování.

Příklad kamenné prodejny Jumping Clay:

prodej sortimentu Jumping Clay je v přední části obchodu, kurzy modelování pro děti i dospělé je v zadní části prostoru.

Výsledek obrázku pro jumping clay shop

Jedna z prodejen a akademií Jumping Clay ve Velké Británii

Výsledek obrázku pro jumping clay shop

Část, ve které se konají kurzy Jumping Clay v Torontu, Kanada

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.