>>>Nyní DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1000,- Kč <<<

Nevíte, co po rodičovské? Podnikejte s Jumping Clay!

JumpingClay+starts+with+a+ball

Mnoho žen po rodičovské dovolené přemýšlí, zda se vrátit do původního zaměstnání nebo se vydat jinou cestou - takovou, která jim umožní mít dostatek času pro děti, sebe i manžela. Hledají činnost, která by je naplňovala a zároveň poskytla časovou flexibilitu. 

Pokud jste tvořivá a ráda pracujete s dětmi, můžete spolupracovat s námi jako samostatná instruktorka Jumping Clay a splnit si tak svou představu o skloubení práce a rodiny.

Jako samostatná instruktorka můžete provozovat následující činnosti:

- kurzy Jumping Clay pro školky a školy - pravidelné kroužky, na kterých děti modelují podle témat, které si připravíte nebo domluvíte se školou/školkou.

- pravidelné nebo sezónní dílničky pro veřejnost - např. v rodinných centrech, kavárnách s dětským koutkem apod. Sezónními dílničkami myslíme jednorázovou akci typu vánoční či velikonoční tvoření, kdy uspořádáte dílničku pro děti s rodiči, na které 1-2 hod vyrábíte figurky, ozdoby apod.

- kurzy pro tvořivé dospělé - ve večerních hodinách můžete pořádat pravidelné hobby kurzy tvoření s Jumping Clay, na kterých budete s dospělými tvořit složitější výtvory. Oslovit můžete rodiče na rodičovské dovolené nebo seniory, kteří rádi tvoří a hledají příjemnou aktivitu, u které si odpočinou po všech stránkách.

- kurzy tvoření s Jumping Clay v domovech seniorů - procvičování jemné motoriky a radost z výtvorů přispívá seniorům ke kvalitnějšímu životu. 

- animace dětí na dětských narozeninách nebo svatbách - nabídněte možnost zabavit děti zábavným tvořením s modelínou Jumping Clay. Přivezte si sebou sponečky, čelenky, podvozky aut, hodiny atd. a ozdobte je modelínou! Děti budou mít krásnou památku z narozenin nebo svatby. Dále si můžete udělat kurz malování na obličej nebo doplnit animační program s Jumping Clay i jinými zábavnými aktivitami pro děti a zvýšit tak atraktivitu Vaší služby.

- dílničky v rámci jiných akcí pro děti - vyražte s modelínou Jumping Clay na dětský den pořádaný městem, obchodním centrem nebo na jinou akci, na které budou děti. Na Vašem stánku si mohou vytvořit figurku a zakoupit výrobky.

- výroba figurek na dorty - ve svém volnu můžete vyrábět figurky či dekorace na míru zákazníkům. Figurky z Jumping Clay s používají právě i k dekoraci dortů. Oslavenci tak zůstává trvalá a krásná figurka jako vzpomínka na narozeninový den. 

- prodej výrobků Jumping Clay - na všech akcích můžete prodávat modelovací hmotu Jumping Clay samostatně včetně modelovacích sad z našeho sortimentu. 

Postup

Poté, co s námi uzavřete smlouvu, Vám poskytneme školení pro instruktorky. Předpokladem je, že máte živnostenský list. Na školení se naučíte pracovat s modelovací hmotou Jumping Clay tak, abyste mohla dále samostatně tvořit a tím podnikat. V rámci školení budete mít i domácí úkoly - zadané figurky tvoříte samostatně doma. Po ukončení školení obdržíte certifikát, který je vydáván centrálou Jumping Clay v Jižní Korei. Po jeho obdržení se stáváte oficiálně součástí Jumping Clay a můžete se pustit do podnikání.

 Co Vám poskytneme?

 • Školení a certifikaci pro samostatného instruktora Jumping Clay
 • Modelínu a pomůcky pro školení 
 • Materiál na kurzy a dílničky za exkluzivní ceny
 • Odběr zboží určené k dalšímu prodeji za výhodné nákupní ceny tak
 • Exkluzivitu pro dílničky a kurzy na smluveném území (to znamená, že s nikým jiným smlouvu pro Vaše území uzavírat nebudeme)
 • Právo na užití značky Jumping Clay
 • Sady Jumping Clay programů (party, magic…)
 • Pomůcky pro modelování
 • Zástěru s logem Jumping Clay a další marketingové materiály za výrobní ceny
 • Zastřešení silnou značkou 
 • … a hlavně získáte svobodu a práci, která Vás baví a inspiruje Vaše okolí!

 

Cena balíčku:

Počítejte se vstupní investicí za školení, materiál, pomůcky a poplatky za exkluzivitu a použití značky ve výši:

9900,- Kč bez DPH + roční obnovovací poplatek (stanovuje se individuálně)

Kontaktujte nás e-mailem na info@jumpingclay.cz a my Vám odpovíme na všechny Vaše dotazy!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.