>>>Nyní DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1000,- Kč <<<

Rozjeďte své podnikání s Jumping Clay!

Sníte o podnikání, které Vás bude zároveň i bavit? Pak Vám nabízíme možnost stát se franšizérem Jumping Clay! Budete podnikat v kreativním oboru, poskytneme Vám exkluzivitu území, právo používat značku a veškeré "know how".

Jumping Clay je rychle rostoucí sít franšizérů ve více než 40 zemích světa a více než 5000 instruktorek a instruktorů. Výhodou franšízy s Jumping Clay je, že podnikáte s již zaběhnutou značkou a nabízíte programy, které se v minulosti ukázaly úspěšnými v různých zemích světa. 

Banner homepage 400x300

Vybrat můžete ze dvou modelů podnikání, které se liší rozsahem garantovaného území, nákupními cenami a vstupními poplatky: a) master franšíza nebo b) vlastní obchod/stánek Jumping Clay 

a) Master franšíza

Jako master franšízant rozvíjíte své podnikání na území, které se přesně definuje smlouvou, např. v daných městech nebo krajích. Master franšízová smlouva Vám poskytne záruku území, používání značky a know how a nejnižší možné nákupní ceny. Vstupní poplatek se odvíjí od velikosti a koupěschopnosti obyvatel daného území. Neplatí se podíl z obratu jako u jiných franšíz.

Na definovaném území máte tyto možnosti příjmu:

  1. provozovat kamenné prodejny se sortimentem značky Jumping Clay 
  2. provozovat stánky Jumping Clay v obchodních centrech 
  3. zásobovat cizí maloobchodní prodejny, které se rozhodly o značku Jumping Clay rozšířit svůj stávající sortiment (hračkářství, papírnictví, knihkupectví, drogerie apod.)
  4. pořádat kurzy modelování pro děti a dospělé a další programy Jumping Clay ve vlastních prodejnách a stáncích
  5. nabízet kroužky modelování s Jumping Clay ve školkách, školách, rodinných a mateřských centrech, knihovnách, domovech pro seniory apod.
  6. animovat děti na oslavách, svatbách, firemních akcích, akcích pro děti pořádaných městy, obchodními centry apod. pomocí modelíny Jumping Clay 
  7. vyrábět a prodávat figurky na míru - na narozeninové a svatební dorty, firemní dárky apod.

 

b) Store franšíza - vlastní prodejna nebo stánek Jumping Clay

Jumping Clay stánek v nákupním centru je cenově výhodná varianta podnikání pro větší města. Stánek by měl mít alespoň 12 m2 tak, aby mohl pojmout prodejní část a část, ve které by se konaly dílničky modelování pro děti. Rodiče tak mohou nechat děti za úplatu modelovat na stánku Jumping Clay a v klidu si dojít nakoupit. Kromě prodeje sortimentu Jumping Clay můžete na stánku nabízet dekorace a figurky, které vyrobíte Vy nebo Vaše instruktorky z hmoty Jumping Clay - může se jednat o vánoční a velikonoční dekorace, ozdobené sponky, čelenky či brože, rámečky na fotografie, oblíbené postavičky apod. 

Jumping Clay kamenná prodejna by měla být situovaná v nákupním centru nebo v ulici, ve které se pohybuje velké množství dětí. Rozloha prodejny nemusí být veliká, dostačující je 30 m2 plus zázemí. Kamenná prodejna má výhodu v tom, že v ní můžete prezentovat celý sortiment Jumping Clay a zároveň ve stejném prostoru pořádat kurzy modelování pro děti a dospělé, organizovat oslavy dětských narozenin, teambuildingy a mít zde prostor pro výrobu figurek a dekorací z Jumping Clay. Tento model je vhodný i v případě, že provozujete již nyní prodejnu a chcete mít exkluzivitu v nabídce dalšího sortimentu a aktivit pro děti a dospělé ve svém okolí. 

Ať už se rozhodnete pro stánek nebo kamennou prodejnu, smlouva Vám jako store franšizérovi poskytne záruku, že v definovaném okolí budete jediní s uceleným  sortimentem a programy Jumping Clay, právo používání značky a know how a velmi výhodné nákupní ceny. Neplatí se podíl z obratu jako u jiných franšíz.

Chcete se dozvědět více? Napište nám na info@jumpingclay.cz!

 

FOTOGALERIE

Příklad jednoduchého stánku Jumping Clay v obchodním centru, který spojuje prodej i část na dílničky modelování.

Příklad kamenné prodejny Jumping Clay:

prodej sortimentu Jumping Clay je v přední části obchodu, kurzy modelování pro děti i dospělé je v zadní části prostoru.

Výsledek obrázku pro jumping clay shop

Jedna z prodejen a akademií Jumping Clay ve Velké Británii

Výsledek obrázku pro jumping clay shop

Část, ve které se konají kurzy Jumping Clay v Torontu, Kanada

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.