Při nákupu nad 1500 Kč je DOPRAVA ZDARMA

Franšíza JumpingClay

Když milujete, co děláte, vlastně ani nepracujete!

Takto by se dalo ve zkratce popsat podnikání s JumpingClay - spojení velmi úspěšného produktu se vzděláváním, tvořením a zábavou pro děti i dospělé.

Jumping clay škola

 

 

Stejně jako představivost, modelovací hmota JumpingClay nemá žádná omezení: je určena pro všechny věkové skupiny. To znamená, že každý s trochou fantazie může přetvořit své nápady, bavit se a rozvíjet jemnou motoriku a kreativitu modelováním nejrůznějších figurek, obrázků, postaviček, šperků, dekorací... 

Koncept aktivit s JumpingClay:

  1. Kroužky pro školky a školy s výukovými sety a hmotou JumpingClay (v českém nebo v anglickém jazyce)
  2. Pravidelné kurzy pro veřejnost - kurzy tvoření s JumpingClay na různých úrovních zručnosti pro všechny věkové skupiny
  3. Jednorázové sezónní workshopy pro veřejnost - např. modelování vánočních či velikonočních dekorací (vhodné pro děti s rodiči)
  4. Kurzy tvoření v domovech seniorů - procvičování jemné motoriky a radost z výtvorů přispívá seniorům ke kvalitnějšímu životu. 
  5. Animace dětí - na dětských narozeninách, svatbách, firemních family days, akcích pro děti pořádaných městem či obchodním centrem (Den dětí, konec prázdnin, letní akce, sportovní akce apod.)
  6. Výroba figurek na dorty na míru - z hmoty JumpingClay se skutečně modelují i figurky na narozeninové či svatební dorty! Jedná se trvalou dekoraci na památku, která není určena k jídlu. 
  7. Tvorba dekorací, figurek či šperků - ve svém volnu můžete modelovat nejrůznější výtvory z JumpingClay určené k prodeji na Vašich akcích nebo online.
  8. Prodej sortimentu JumpingClay - na prodejních akcích můžete prodávat sortiment JumpingClay

 

JumpingClay je rychle rostoucí franšízová síť fungující již 16. rokem ve více než 43 zemích světa, otevřenými 650 akademiemi modelování a více než 5000 instruktorek a instruktorů. 

V roce 2018 přinesla naše společnost Matio s.r.o. tento jedinečný produkt a koncept do ČR, abychom umožnili i našim dětem využívat všech předností hmoty JumpingClay.

Hledáme partnery pro franšízu pro města a kraje v České a Slovenské republice.

 

Detailnější informace naleznete v článku na portále Franchising.cz.

 

Zaujala Vás možnost podnikat s JumpingClay? Napište nám nebo zavolejte a my nejen zodpovíme všechny Vaše otázky, poskytneme veškeré informace, nýbrž s celým procesem příprav Vám pomůžeme.

 

Kontakt:

Tel. 731  029 666

e-mail: info@jumpingclay.cz

Jsme výhradní dodavatel modelíny JumpingClay® pro Českou republiku

Nejoblíbenější ❤ mezi dětmi