Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1500,- Kč.

Dílničky modelování

 

Naše usměvavé lektorky smysluplně zabaví děti na jakékoliv akci.

 

132034564_605912630189758_8321387520838577123_n

 

Je nám líto, ale aktuálně modelovací dílničky neprovozujeme kvůli epidemiologické situace.

 

 

Modelujeme s dětmi na narozeninových oslavách, eventech či jakýchkoliv jiných akcích, na kterých hledáte klidnou aktivitu bez nepořádku.

 

 

"Stačí popustit uzdu fantazii a děti si z modelovací dílničky odnášejí jedinečné výtvory, které budou trvalou vzpomínkou na tento den!"

 

 

Přivezeme jedinečnou modelovací hmotu a spoustu nápadů. Děti čeká zábavná a tvořivá aktivita, která bude bavit malé i větší děti, kluky i holky!

Tvořit můžeme uvnitř či venku. Skvělá aktivita, pokud se oslava koná ve vnitřních prostorách. Modelování přitáhne ke stolu malé neposedy, uvolní je a navíc si procvičí svou jemnou motoriku a podpoří kreativitu.

 

VÝHODY MODELOVACÍ DÍLNIČKY:

  • krásný zážitek pro děti
  • dětem po oslavě zůstává hmatatelný výtvor, s kterým se mohou poté hrát či mít ho na památku na tento krásný den (na rozdíl od malování na obličej, které večer musíte umýt nebo vymodelované balónky, které za pár dnů prasknou)
  • smysluplná aktivita, která má blahodárný vliv na dětskou psychiku
  • naprosto bezpečná
  • s tvořením dětem pomáhá lektorka a Vy se můžete věnovat ostatním hostům

 

TEMATICKÉ OSLAVY

Děti mívají své hrdiny nebo nějaké téma, které u nich aktuálně "frčí". Ať už jsou to princezny, piráti, postavičky z animovaných filmů, berušky, jednorožci či něco jiného, umíme připravit aktivity ve zvoleném stylu. Celou párty tak lze ladit tematicky.

 

INFORMACE: 

Přijedeme kamkoliv po Praze a okolí. V případě, že se oslava koná mimo Prahu, počítejte s vyšší cenou za čas lektorky strávený na cestě a dopravné (5 Kč/km).

 

Rádi připravíme nezávaznou kalkulaci i Vaší oslavy!

Klikněte na: NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

 

Co říkají ti, u kterých jsme již modelovací dílničku uskutečnili?

 

"Uspořádali jsme oslavu k 6. narozeninám naší dcerky u nás na zahradě. Jsem moc ráda, že jsem nakonec pro děti vybrala právě tvoření z modelíny. Užili si to jak kluci tak i holky a všichni byli ze svých výtvorů nadšeni. Děkujeme!" 

Jana, maminka Josefínky 6 let, Praha 10

 

"Hledali jsme na naší oslavu aktivitu, která by se hodila dovnitř. Oslava se totiž konala v zimě v restauraci. Byla to spíše taková rodinná oslava, kam dorazila i babičky, dědečkové i tety. Protože jsme chtěli, aby děti po restauraci příliš neběhaly a nekřičely, ale zároveň si to užily, zvolili jsme modelovací dílničku. Děti byly nadšené. Modelína je přitáhla ke stolu jako magnet, bavily se u svého tvoření s lektorkou, občas se přišly pochlubit svými výtvory. Určitě doporučujeme!"

Veronika, maminka Kačenky 7 let a Petříka 5 let, Praha 3

 

"Narozeniny našeho Matěje jsme uspořádali pro jeho kamarády a kamarádky v rodinném centru. Přemýšlela jsem, jakou zábavnou aktivitu dětem nabídnout, aby oslovila jak holky tak kluky. U malování na obličej mě mrzí, že se musí večer smýt. Náhodou jsem narazila na holky s modelínou JumpingClay a hned mě nápad modelování s lektorkou zaujal. Lektorka s dětmi modelovala jednorožce a Angry Birds. Menší děti si vymodelovaly berušky a hopíky. Náš Matěj si se svými výtvory navíc často hraje. 

Johana, maminka Matěje 5 let, Jesenice

 

Rádi připravíme nezávaznou kalkulaci i Vaší oslavy!

Klikněte na: NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

 

Potřebujete se  na cokoliv zeptat? Neváhejte nám napsat či zavolat!

info@jumpingclay.cz

Tel. 731 029 666

 

Najdete nás i na MALL.CZ

Nejoblíbenější ❤ produkty