AKCE 28.-30.11.2020: DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 300,- Kč na vydejní místa ZÁSILKOVNY!I během nynějšího nouzového stavu odesíláme zásilky BEZ OMEZENÍ :-)

Recenze na Jumping Clay: Kdo si hraje, nezlobí!

Kdo si hraje, nezlobí!

 

Zlaté pravidlo, které platí, jak pro malé, tak hlavně pro velké.


Ne jinak tomu bylo, když se mi dostala do ruky na vyzkoušení modelovací hmota Jumping Clay, a to díky webu www.minikurzy.cz už jsem viděla jak si modelování všichni užijeme.


Vyzkoušet tuto hmotu mě lákalo hned z několika důvodů - nemastí, nedrolí se a není toxická, což je něco pro maminky s malými dětmi s nenechavými ručičkami. 

Když mi krásné balení včetně instrukcí přišlo, dostavila se trochu obava. Na první pohled a první seznámení jsem začala mít strach, zda nebudu potřebovat mít vystudovanou minimálně vyšší dívčí. Za chvíli jsem se už orientovala a teď když by se mi dostala do rukou modelovací hmota znovu, věděla bych už co a jak. 

Co mě zaujalo hned při otevření prvního balíčku s hmotou byla její krásná jasmínová vůně, na dotek je tedy velmi příjemná a skvěle se s ní pracuje. Efekt, který nastane při míchání barev je až magický. Návod hodně detailní, takže pokud chcete vymodelovat něco, co bude ve výsledku vypadat, alespoň trochu podobně jako je na krabičce, budete přesně vědět jak na to. Takže i mě se povedl knírač, který i jako knírač vypadal.


Věková hranice od 5 let, je udaná řekla bych pro její vlastnosti. Nebo by jim při modelování měly pomáhat alespoň zpočátku rodiče. Přeci jen je tato modelína něčím novým. Reálnou zábavu s kýženým výsledkem a dostatek trpělivosti si užijí děti cca od 7-8 let, kreativní duše možná trochu dříve, ale v pozdějším věku zvládnou celou výrobu od míchání barev po konečné modelování. 


Každopádně tento typ hmoty se s klasickou plastelínou nedá vůbec srovnat. Po práci s Jumping Clay zůstanou čisté nejen ruce, ale i pracovní plocha. 
V tomto případě jsem byla moc ráda i za předlohu, co vymodelovat. Dostat hromadu hmoty a nevědět, co z ní udělat, skončila bych asi u žížaly a nebo jablíček. Tím, že hmota sama na vzduchu vyschne, zůstane Vám povedená památka na Vaše modelování.


Jumping Clay vřele doporučuji všem kreativním tvořivcům, bez ohledu na věk. Všem, kteří by si rádi něco vymodelovali, co by mělo mít hlavu a patu.

Kdo si hraje nezlobí!

Zdroj: http://mojematerstvi.blogspot.com/2018/12/kdo-si-hraje-nezlobi.html
Najdete nás i na MALL.CZ
Jsme výhradní dodavatel modelíny JumpingClay® pro Českou republiku

Nejoblíbenější ❤ produkty. Další naleznete v E-SHOPU.