Doprava již od 69 Kč a zdarma nad 999 Kč

Adventní kalendář pro tvořivé děti

Máte doma tvořivou holku či kluka a přemýšlíte, jaký adventní kalendář připravit? 

 

Čokoláda je již nuda a kazí zuby. Jaký tedy tento rok koupit adventní kalendář? Chtělo by to něco trvalejšího a něco při čem se opravdu tvořivě vyřádí.

Právě proto jsme pro vás připravili sadu "Adventní kalendář s modelínou a příslušenstvím". Sada zabaví a z tvoření vzniknou trvalé figurky a hračky, které poslouží pro další hru (výtvor nechte na vzduchu vysušit. Po vysušení hmota nepraská a při pádu na zem se nerozbije). 

Nejvíce si modelínu z adventního kalendáře užijí děti starší 6 let. Ty si z této hmoty totiž vymodelují trvalé figurky a hračky zcela sami.

Sada obsahuje modelínu a příslušenství k ozdobení.

Tato sada vám poslouží jako obsah do adventního kalendáře. Předpokládá se, že samotný kalendář již máte a chybí vám jen obsah, který se do adventního kalendáře vejde. Sada obsahuje celkem 35 dílů, takže do okének můžete vložit i 2 předměty - např. sáček modelíny a sponku. 

Zapomeňte na přeslazené adventní kalendáře a dejte dítěti něco, do ho zabaví na delší dobu a podpoří jeho správný vývoj.

 

Sada obsahuje celkem 20 sáčků skákající modelíny JumpingClay v různých barvách, 2 přísavky a 2 magnetky k ozdobení modelínou a tvořítko s 5 funkcemi. Navíc získáte 10 ketlovacích jehel (jehel s očkem k zavěšení), které můžete zapíchnout do hotového výtvoru a zavěsit na šňůru. 

JumpingClay je měkká tvořivá hmota, která se natahuje a skáče! Zdravotně nezávadná a vhodná i pro alergiky. 

 

Nejoblíbenější ❤ produkty