>>>Nyní DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1000,- Kč <<<

Vyzkoušejte si Jumping Clay a nakupte na Vánoce na veletrhu Tvořivý svět 25.-28.10.2018

 ***Tato akce již proběhla***

Pokud si chcete na vlastní "ruce" vyzkoušet, v čem je modelína (nebo chcete-li plastelína) Jumping Clay tak jedinečná, stavte se za námi na veletrh TVOŘIVÝ SVĚT. Koná se 25.-28. října 2018 na PVA Letňany (v rámci veletrhu For Toys, For Babies a For Games).

Co Vás čeká na stánku Jumping Clay?

Můžete si práci s hmotou Jumping Clay vyzkoušet a vyrobit si nějaký ten originální výtvor, který si vezmete sebou domů. Vlastníma rukama ucítíte ten rozdíl oproti jiným modelínám. Tvořit u nás na stánku můžete podle vlastní fantazie nebo si dotvořit sponečku, magnet, přívěšek na klíče a další zajímavé doplňky, které máme pro Vás připravené! Ptejte se na vše, co Vás o Jumping Clay zajímá - naše instruktorky Vám budou na stánku k dispozici a rády se vším poradí. A když už jste u zdroje, můžete si zakoupit modelínu Jumping Clay pro tvoření doma či jako vánoční dárky s veletržní slevou!

Workshopy a soutěž s Jumping Clay ve spolupráci s Promaminky.cz

promaminky

S partnerem dětského koutku veletrhu, portálem Promaminky.cz, jsme pro Vás připravili tvořivé dílničky a soutěž s Jumping Clay. Dílničky se budou konat ve workshopové místnosti u vchodu do areálu výstaviště - o přesných termínech dílniček s Jumping Clay budeme ještě informovat. 

Zasoutěžte se s Promaminky.cz o dva výherní balíčky modelíny Jumping Clay! Každý balíček obsahuje dvě modelovací sady. O podmínkách soutěže se včas dozvíte na našem webu nebo na naší Facebookové stránce.

 

Tímto zveme všechny děti, jejich rodiče a prarodiče, učitele a učitelky, profesionální tvořilky a také také zájemce o obchodní spolupráci k návštěvě stánku Jumping Clay na veletrhu Tvořivý svět 2018!

 

Veletrh Tvořivý svět

25.-28.10.2018

PVA Letňany

Koná se v rámci souboru veletrhů For Toys, For Babies a For Games.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.